Başkan Akın’a teşekkür | Belediye işçilerinden zam teşekkürü

  Başkan Akın’a teşekkür | Belediye işçilerinden zam teşekkürü

  ABONE OL
  24 Ocak 2024 14:39
  Başkan Akın’a teşekkür | Belediye işçilerinden zam teşekkürü
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Başkan Akın’a teşekkür. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, gün doğmadan mesaiye başlayan Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ile kahvaltı yaptı. Programda, yapılan çalışmalar değerlendirilerek karşılıklı görüş alışverişinde de bulunuldu.

  başkan akın

  Buluşmada Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Evren Erbaş, Mithat Erden, Personel A.Ş. Genel Müdürü Orhan Eratıcı ve sendika temsilcileri ile birlikte gece gündüz Turgutlu’nun temizliği için çalışan işçilere kolaylıklar diledi.

  başkan akın

  Temizlik İşleri personeli ise Başkan Çetin Akın ve ekibine maaşlarına yapılan zam için teşekkürlerini iletti.

  başkan akın

  Her sabah günün ilk ışıklarında Turgutlu’nun tüm cadde ve sokaklarında büyük bir özveri ile görev yapan çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Başkan Çetin Akın, “Günün ilk saatlerinde Turgutlu’muz için çalışan Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı emekçi mesai arkadaşlarımızla kahvaltıda buluştuk.

  başkan akın

  Başkan Yardımcılarımız Evren Erbaş, Mithat Erden, Personel A.Ş. Genel Müdürümüz Orhan Eratıcı, sendika temsilcilerimiz ile birlikte emeklerinden dolayı kendilerine teşekkür ettik. Güzel Turgutlu’muz için mesai arkadaşlarımızla birlikte durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.