Başkan Çetin Akın’dan Çağrı | SMA’lı Feyyaz Alperen için dayanışma çağrısı
  • Turgutlu Post
  • Gündem
  • Başkan Çetin Akın’dan Çağrı | SMA’lı Feyyaz Alperen için dayanışma çağrısı

  Başkan Çetin Akın’dan Çağrı | SMA’lı Feyyaz Alperen için dayanışma çağrısı

  ABONE OL
  18 Nisan 2024 14:14
  Başkan Çetin Akın’dan Çağrı | SMA’lı Feyyaz Alperen için dayanışma çağrısı
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Başkan Çetin Akın’dan Çağrı. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu’da yaşayan ve SMA hastalığıyla mücadele eden çocukların kampanyalarına destek olmaya devam ediyor.

  başkan

  SMA’lı çocukların tedavisi için aileleri tarafından başlatılan kampanyalara sık sık destek veren Başkan Çetin Akın, Turgutlu’da yaşayan ve SMA Tip 2 hastalığı ile mücadele eden 8 yaşındaki Feyyaz Alperen Cantekin’i ailesiyle birlikte belediyede misafir etti.

  Başkan Akın, zorlu bir tedavi sürecinde olan Turgutlulu Feyyaz Alperen için destek olabileceği konular hakkında istişareler gerçekleştirerek kampanyaya destek verdi.

  Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, iki yıl önce kampanyası başarıyla tamamlanan Turgutlulu İrem Nur Çakto’nun zorlu sürecinde etkin rol oynarken düzenlenen tüm etkinliklerde İrem Nur’a destek çağrısında bulunmuş ve kampanyanın Türkiye’de, dünyada duyulmasına katkı sağlamıştı.

  Başkan Çetin Akın ayrıca tedavisi yine olumlu sonuçlanan Manisalı Duru Sağlık’a da gerekli desteklerini sunmuştu.

  başkan

  “Daha önce başardık, yine başarabiliriz”

  Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Daha önce başardık, yine başarabiliriz. SMA Tip 2 hastalığıyla mücadele eden hemşehrimiz Feyyaz Alperen Cantekin ve ailesini belediyemizde konuk ettik.

  Zorlu bir tedavi sürecinde olan Turgutlu’muzun evladı Feyyaz Alperen için destek olabileceğimiz konular hakkında görüştük. Tüm hemşehrilerimden ve hayırseverlerimizden valilik onaylı kampanyaya destek olmalarını rica ediyorum. Feyyaz’ımız yardımlarınızla yaşama tutunacak” dedi.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.