Turgutlu Manisa Tren Saatleri 2024: Güncel Bilet Fiyatları

  Turgutlu Manisa Tren Saatleri 2024: Güncel Bilet Fiyatları

  ABONE OL
  19 Aralık 2023 02:24
  Turgutlu Manisa Tren Saatleri 2024: Güncel Bilet Fiyatları
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Turgutlu tren saatleri Manisa açısından yüksek öneme sahiptir. Tren saati güncel olarak TCDD tarafından belirlenmekte ve güncellenmektedir. Güncel Turgutlu Manisa tren saatleri 2024 bilgilerini sizlere sunacağız.

  Bu içerikte aynı zamanda Manisa Turgutlu tren saatlerini de bulacaksınız. Manisa’dan Turgutlu’ya tren saatleri, genel olarak geliş saatleri ile uyumlu bir şekilde belirleniyor. Sizlere Manisa Turgutlu tren seferleri ve detayları paylaşıyoruz! İşte detaylar…

  Turgutlu Tren Saatleri Manisa Bilgileri

  Turgutlu’dan Manisa’ya tren saatleri, TCDD tarafından yılın belirli dönemlerinde mevsimsel etkilere göre güncellenmektedir. 2024 yılı yaklaşırken güncel saatler, bölge halkı tarafından sıkça araştırılıyor. Sizler için en güncel Turgutlu Manisa tren saatleri bilgilerini paylaşacağız.

  Manisa ve Turgutlu arasındaki ulaşım açısından önemli olan tren seferleri, bölgesel hatlar bakımından günün belirli saatlerinde düzenleniyor. Ancak Manisa Turgutlu tren saatleri, doğrudan sefer düzenlenmediği için söz konusu değildir. Biz de Turgutlu ve Manisa’da istasyonu bulunan seferleri baz alacağız.

  Turgutlu Manisa Tren Saatleri 2024: Gidiş – Geliş!

  Turgutlu'dan Manisa'ya Tren Saatleri
  Turgutlu’dan Manisa’ya Tren Saatleri

  Turgutlu’dan Manisa’ya nasıl gidilir sorusunun en önemli yanıtını tren seferleri oluşturmaktadır. Manisa genelinde aktif olarak tren seferleri düzenlenirken, Turgutlu ve Manisa Merkez arasındaki ulaşım da trenlerle sağlanabiliyor. Manisa ve Turgutlu arasındaki sefer ise Uşak – İzmir – Manisa güzergahı ile sağlanmaktadır.

  Turgutlu Manisa tren saatleri 2024 yılında şu şekildedir:

  Kalkış (Turgutlu)Varış (Manisa)
  06:5507:31
  08:3509:09
  10:0410:39
  16:1516:42
  18:4719:13
  20:1420:43
  Turgutlu’dan Manisa’ya Tren Saatleri 2024

  Görüldüğü üzere Turgutlu ve Manisa arasındaki trenle yapılacak yolculuk,, ortalama olarak 35 dakika sürmektedir. Turgutlu sonrasında Çobanisa istasyonuna uğrayan tren, ikinci istasyon olarak Manisa Merkez’de durmaktadır.

  Öneri içerik: Manisa Gezilecek Tarihi Yerler

  Manisa Turgutlu Tren Saatleri

  Turgutlu’dan Manisa’ya tren saatlerini inceledik. Benzer sefer saatleri Manisa’dan Turgutlu’ya geliş için de düzenlenmektedir. Manisa Turgutlu tren saatleri arasındaki fark da yaklaşık olarak 35 dakikadır. Yolculuk süresi, herhangi bir ekstra gelişme olmadığı sürece bu şekildedir.

  Manisa Turgutlu tren saatleri 2024 yılında şu şekildedir:

  Kalkış (Manisa)Varış (Varış)
  09:1109:39
  12:5213:21
  14:2814:58
  16:4617:18
  18:2018:51
  19:4520:15
  Manisa’dan Turgutlu’ya Tren Saatleri

  Turgutlu Manisa tren saatleri, Manisa’dan geliş için bu şekildedir. Seferler aynı şekilde Uşak – İzmir – Manisa güzergahı üzerinden düzenlenmektedir. Yani Turgutlu ve Manisa arasında özel olarak herhangi bir sefer düzenlenmiyor.

  Manisa Turgutlu tren seferleri ve saatleri, haftanın her günü aynı olacak şekilde ayarlanmıştır. Buna göre günün her saat aralığında bir tren bulabilmek mümkündür. Manisa ve Turgutlu arasında yapacağınız yolculukta TCDD’nin bölgesel seferlerini tercih ederek, hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Şimdi saatlerin değişip değişmediğini, ne zaman güncelleneceğini ve diğer soruları yanıtlayalım.

  Öneri kategori: Ekonomi Haberlerini şimdi takip edin…

  Turgutlu’dan Manisa’ya Tren Saatleri Değişti Mi?

  Manisa Turgutlu Tren Saatleri
  Manisa Turgutlu Tren Saatleri

  TCDD tarafından düzenlenen tren seferleri, Manisa ve ilçeleri arasında bölgesel seferler şeklinde tanımlanıyor. Alaşehir – Manisa gibi özel seferler düzenlenebilse de genel olarak şehirlerarası bölgesel seferler düzenlenmektedir. Turgutlu Manisa tren saatleri ise 2024 yılına girerken kış mevsimine uygun olacak şekilde yeniden düzenlendi.

  TCDD’nin uygulamalarına baktığımızda kış mevsiminde sefer sayılarında bir düşüş görebiliyoruz. Bunun ana nedeni, ilgili mevsimde yolculuk yapan kişi sayısının azalmasıdır. Yaz mevsiminde ise daha çok seyahat edildiğinden dolayı sefer sayıları arttırıldığından dolayı saatler de birbirine yaklaşıyor. Bu bakımdan Turgutlu Manisa tren saatlerinde de aynı durumun söz konusu olduğunu söyleyebiliriz.

  Manisa Turgutlu Tren Seferleri

  Manisa ve Turgutlu arasında herhangi bir tren seferi düzenlenmez. TCDD’nin bölgesel seferlerindeki geçerli olan güzergahlarda Manisa ve Turgutlu istasyonlarını görebiliyoruz. Özellikle Uşak – İzmir – Manisa güzergahında merkez ve Turgutlu ilçesi arasında seyahat edebiliyorsunuz.

  Doğal olarak Turgutlu Manisa tren saatlerinin geçerli olmadığını söylesek de Uşak – İzmir – Manisa bölgesi tren saatlerine bakarak güncel bilgileri elde edebilirsiniz. Turgutlu Post Gazetesi olarak bilgileri güncel haliyle sizlere her zaman sunuyoruz.

  Öneri içerik: Manisa Meşhur Yerleri

  Turgutlu Manisa Tren Bilet Fiyatları

  Manisa'dan Turgutlu'ya Tren Saatleri
  Manisa’dan Turgutlu’ya Tren Saatleri

  Manisa’dan Turgutlu’ya tren saatlerini ve diğer detayları inceledik. Şimdi bilet fiyatlarına göz atalım…

  Turgutlu Manisa tren bilet fiyatları 2024 yılında da geçmiş yıllarda olduğu gibi TCDD tarafından belirlenmektedir. Tüm seferler için sabit fiyat uygulaması yürüten kurumun bilet fiyatlarını kendi web sitesi üzerinden görebiliyorsunuz. Güncel bilet satış fiyatları ise şu şekildedir:

  • Manisa Turgutlu tren bilet fiyatları 2024 için 75 TL olarak belirlenmiştir.

  Turgutlu Manisa tren saatleri hakkında güncel bilgileri sunduk. Mevcut saatler hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.