Manisa Büyükşehir’den kampüste ücretsiz ulaşım müjdesi

  Manisa Büyükşehir’den kampüste ücretsiz ulaşım müjdesi

  Manisa Büyükşehir Belediyesi'nden ücretsiz ulaşım, ring hizmeti. Büyükşehir Belediyesi Manisa Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Kampüsü içerisinde ücretsiz ring servis hizmeti başlattı.  

  ABONE OL
  5 Aralık 2023 11:42
  Manisa Büyükşehir’den kampüste ücretsiz ulaşım müjdesi
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL


  Manisa Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Kampüsü yurtlar bölgesinde geçtiğimiz günlerde çevre düzenlemesi başlattı. Soğuk kış günlerinde öğrencilerin kampüs içerisi ulaşımlarında zorlandığını fark eden Büyükşehir Belediyesi, öğrencilere önemli bir hizmet daha sundu. Kampüste ücretsiz ulaşım müjdesi geldi.

  Öğrencilere kolaylık sağlayabilmek amacıyla Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Hüma Hatun KYK Yurdu ile Üniversite içindeki fakülteler arasında kampüste ücretsiz ulaşım ile ring servis hizmet başlatılması talimatını verdi.

  celal-bayar-ring
  Gün boyunca ücretsiz olarak hizmet sunan servisler, yurtlar bölgesindeki öğrencilerin toplu taşıma duraklarına ve fakültelerine ulaşımlarını sağlıyor. 

  Ergün: “Her Zaman Gençlerimizin Yanındayız.”

  Ülkenin yarınları olan gençlere büyük önem verdiklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Eğitim hayatlarını Manisa’da sürdüren öğrencilerimizi, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi şehrimizde en iyi şekilde ağırlamaya özen gösteriyoruz. Bu anlamda geçtiğimiz günlerde kampüs içerisinde yurtlar bölgesinde bir çevre düzenleme çalışması başlattık. Kış günlerinde öğrencilerimizin kampüs içerisinde ulaşımlarını kolay sağlayabilmek amacıyla bir de ulaşım hizmeti sunduk. Bu hizmetimiz eğitim öğretim dönemi boyunca devam edecek. Her zaman gençlerimizin yanlarındayız” dedi. 

  kampuste-ucretsiz-ulasim

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.