Manisa’da Özgürlüğün Renkleri Projesi | Amaç kendilerinin geliştirilmesi
  • Turgutlu Post
  • Genel
  • Manisa’da Özgürlüğün Renkleri Projesi | Amaç kendilerinin geliştirilmesi

  Manisa’da Özgürlüğün Renkleri Projesi | Amaç kendilerinin geliştirilmesi

  ABONE OL
  21 Aralık 2023 12:56
  Manisa’da Özgürlüğün Renkleri Projesi | Amaç kendilerinin geliştirilmesi
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Manisa’da Özgürlüğün Renkleri Projesi. Manisa Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Manisa Fotoğraf Derneği (MAFOD) öncülüğünde başlatılan “Özgürlüğün Renkleri Projesi” projesinin lansmanı yapıldı.

  Manisa'da özgürlüğün renkleri

  Manisa Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Manisa Fotoğraf Derneği yürütücülüğünde Manisa Valiliği, Manisa Celal Bayar Üniversitesi ve Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nin iştirakçiliğiyle hazırlanan Özgürlüğün Renkleri projesinin açılış lansmanı yapıldı.

  Manisa'da özgürlüğün renkleri

  Hibeye katılan projeler tanıtıldı

  İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü’ne sunularak hibe almaya hak kazanan projenin tanıtımı amacıyla MOSB MOS-ART Sanat Galerisi’nde gerçekleşen açılışa Manisa Cumhuriyet Başsavcısı Kurtca Eker, Manisa Cumhuriyet Başsavcı Vekili, Manisa Vali Yardımcısı Erhan Günay, Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Mehmet Güzgülü, Manisa Organize Sanayi Bölgesi Başkan Danışmanı Nihat Akyol, Baro Başkanı Ümit Rona, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter ile Manisa Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulu Üyeleri, sanayiciler ve sanatseveler katılım sağladı.

  Manisa'da özgürlüğün renkleri

  Bir yıl boyunca sürecek proje kapsamında toplamda 200 Denetimli Serbestlik yükümlüsünün fotoğraf eğitimi alması ve mesleki bakımdan kendilerini geliştirmeleri hedefleniyor. Proje sürecinde gerçekleşecek seminer ve gezilerle yükümlülerin topluma uyum süreçlerinin de kolaylaştırılması sağlanacak.

  Manisa'da özgürlüğün renkleri

  Türkiye’de ilk olma özelliği

  Manisa Celal Bayar Üniversitesi akademisyenlerinin yükümlülerde gerçekleşecek değişimleri akademik temellere dayalı ölçme araçlarıyla tespit edeceği proje ilk defa bu kadar büyük bir gruba uygulanması yönüyle de Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor. Manisa Cumhuriyet Başsavcısı Kurtca Eker’in yükümlüler tarafından çekilen fotoğrafları proje ortakları olan Manisa Valiliği, Manisa Celal Bayar Üniversitesi ve Manisa Organize Sanayi Bölgesi temsilcilerine hediye etmesiyle başlayan sergi MOS-ART Sanat Galerisi’nde 1 hafta süreyle sanatseverlerin ilgisine açık olacak.

  Manisa'da özgürlüğün renkleri

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.