Turgutlu Belediye Başkanı Akın’dan ziyaretler | Akın: Sözümüzü tuttuk

  Turgutlu Belediye Başkanı Akın’dan ziyaretler | Akın: Sözümüzü tuttuk

  ABONE OL
  25 Ocak 2024 14:44
  Turgutlu Belediye Başkanı Akın’dan ziyaretler | Akın: Sözümüzü tuttuk
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Turgutlu Belediye Başkanı Akın’dan ziyaretler. Göreve geldiği ilk günden beri halktan kopmayan, haftanın her günü mesai kavramı gözetmeksizin halkla iç içe olan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Hacıisalar ve Kuşlar Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

  turgutlu

  CHP Turgutlu İlçe Başkanı Hasan Ayma, Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, Personel A.Ş Genel Müdürü Orhan Eratıcı ile birlikte yaptığı ziyaretlerde ilgiyle karşılanan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, geride bıraktıkları sürede yapılan projelerden bahsederken, önümüzdeki dönemde de vatandaşlardan destek istedi. Mahalle muhtarlarının ve çok sayıda mahalle sakinlerinin bulunduğu toplantıda samimi sohbetler gerçekleşti.

  turgutlu

  “Bir beş yılı daha hak ediyoruz”

  Hacıisalar ve Kuşlar Mahallelerinde vatandaşlarla buluşan ve yaptığı çalışmalarla Turgutlu’nun emanetine sahip çıktığını dile getiren Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Gerçek inanç, gerçek Müslümanlık, gerçek milliyetçilik nedir? Malınıza sahip çıkmaktır.

  turgutlu

  Kamuya ait hiçbir şeyi peşkeş çekmemektir. Tüyü bitmemiş yetimin hakkını yedirmemektir. Biz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde giden insanlarız. Bizim hikayemiz var, bizim duruşumuz var.

  turgutlu

  Onun için biz bu yaptığımız çalışmalarla sizin verdiğiniz emanete sahip çıkarak karşınızda olmanın mutluluğu içerisindeyiz ve bir beş yılı daha hak ediyoruz. Biz halka iç içe olduk. Bizim en büyük projemiz huzuru getirmekti ve bunu başardığımıza inanıyoruz, kimseyi ötekileştirmedik.

  turgutlu

  Sözümüz vardı makam arabası kullanmıyoruz, kendi araçlarımızı kullanıyoruz. Şan ve şöhrete ihtiyacımız yok. Sizin 1 kuruşunuzu cebimizdeki 1 kuruş gibi gördük. Ülkece yaşanılan ekonomik durum ve felaketlere rağmen biz Turgutlu’nun her noktasına dokunduk.

  Her mahallemiz bizim için önemli, her bir hemşehrimiz bizim için çok değerli dedik. Biz Turgutlu’ya hizmet sözü verdik. Sözümüzü tuttuk. Aynı sözle yolumuza devam ediyor, Turgutlu’mun her sokağında, her mahallesinde, her köşesinde sevgimizi büyütüyoruz”

  turgutlu

  Turgutlu’nun ve Manisa’nın ortak akılla yönetilmesi için CHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek için de destek isteyen Başkan Çetin Akın şunları söyledi:

  “Manisa Büyükşehir Belediyesini de alırsak Turgutlu’muzda çok daha güzel işler yapacağız. Manisa Büyükşehir Belediyesi için Ferdi Zeyrek’e de destek istiyoruz. Ferdi Başkanın çok güzel söylemleri var” dedi.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.