Turgutlu Belediyesi sporda engel tanımıyor | Engeller dayanışmayla aşılıyor
  • Turgutlu Post
  • Gündem
  • Turgutlu Belediyesi sporda engel tanımıyor | Engeller dayanışmayla aşılıyor

  Turgutlu Belediyesi sporda engel tanımıyor | Engeller dayanışmayla aşılıyor

  ABONE OL
  19 Şubat 2024 16:07
  Turgutlu Belediyesi sporda engel tanımıyor | Engeller dayanışmayla aşılıyor
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Turgutlu Belediyesi sporda engel tanımıyor. Tüm vatandaşların yaşamını kolaylaştırmak için projeler üreten Turgutlu Belediyesi, “Mutlu Cuma” projesi ile özel ihtiyaçlı çocukların ve ailelerinin yüzünü güldürdü.

  turgutlu

  Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce yürütülen proje kapsamında alanında uzman eğitmenler ve antrenörler 4-8 yaş arası özel ihtiyaçlı çocukları spor aktiviteleriyle buluşturmaya başladı. Çocuklar spor egzersizleri yapma imkanına sahip olurken keyifli anlar da yaşadı.

  Mutlu Cuma projesine kayıtlar ise devam ediyor. Ücretsiz olan kurslara Turgutlu Belediyesi Hizmet Binası zemin katında yer alan Engelsiz Masadan kayıtlar yapılıyor. Kurslar hakkında 0236 313 27 27 / dahili No: 1031 numaralı telefon üzerinden detaylı bilgi alınabileceği bildirildi.

  Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerimizle tüm hemşehrilerimize yönelik projeler ve çalışmalar üretmeye devam ediyoruz.

  turgutlu

  Geçtiğimiz yıllarda başlattığımız ‘Mutlu Cuma’ projemiz ile engelleri dayanışmayla aşıyoruz ve engel tanımıyoruz. ‘Eşit hizmet’ anlayışımızla kentimizde yaşayan özel ihtiyaçlı vatandaşlarımızın her türlü ihtiyaç ve sorunuyla yakından ilgilenmeyi sürdüreceğiz.

  Çocuklarımızı ve ailelerimizi ücretsiz olan kurslarımıza kayıt olmalarını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.