Turgutlu Devlet Hastanesi Telefon ve İletişim Bilgileri

  Turgutlu Devlet Hastanesi Telefon ve İletişim Bilgileri

  ABONE OL
  4 Ocak 2024 17:35
  Turgutlu Devlet Hastanesi Telefon ve İletişim Bilgileri
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Turgutlu Devlet Hastanesi telefon ve iletişim bilgileri, bölge halkı ve özellikle hasta yakınları tarafından merak ediliyor. Hastaneye ait telefon, faks, adres ve diğer tüm bilgileri sizler için derledik! Aynı zamanda Turgutlu Devlet Hastanesi yol tarifi hakkında da güncel bilgiler sağladık.

  İlgili hastanede birçok uzman doktor, belirlenmiş bölümlere göre görev yapmaktadır. Özellikle Turgutlu Devlet Hastanesi göz, KBB ve ortopedi doktorları çokça araştırılıyor. Özet bir liste hazırladık. Ayrıca telefon numarası haricinde adres ve tüm iletişim bilgilerini değerlendirdik. İşte detaylar…

  Turgutlu Devlet Hastanesi Hakkında

  Turgutlu Devlet Hastanesi telefon ve iletişim bilgilerine geçmeden önce hastane ve doktorları hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Turgutlu’da kurulan devlet hastanesinin geçmişi, 1955 yılına dayanmaktadır. Alankuyu Mahallesi’nde faaliyete başlayan hastane, 1956 yılında devlet hastanesi statüsüne kavuşturulmuştur.

  İlçe bünyesinde en önemli hastanelerden birisi olan Turgutlu Devlet Hastanesi, diğer bölümler ile birleşerek 2006 yılından beri A ve B blok şeklinde iki ayrı binada hizmet vermektedir. Bölgede sağlık hizmetlerini geliştirmek adına yapılan çalışmalar sonucunda mevcut haliyle 300 yatak kapasitesine ulaşmıştır.

  Yapılan yeni hastane binası 46.948 m2 kapalı alana sahiptir. Ayrıca 400 kişilik yemekhane ve 440 kişilik otopark hizmeti de bulunuyor.

  Turgutlu Devlet Hastanesi Doktorları

  Turgutlu Devlet Hastanesi
  Turgutlu Devlet Hastanesi

  Turgutlu Devlet Hastanesi telefon ve iletişim bilgilerini merak eden hastalar, aynı zamanda hastane bünyesindeki doktorları da araştırmaktadır. Hastane kapsamında birçok uzman hekim görev yapmaktadır. Özellikle göz, KBB ve ortopedi doktorlarının çokça araştırıldığını söyleyebiliriz.

  Turgutlu Devlet Hastanesi göz, KBB ve ortopedi doktorları için listelerimizi inceleyelim.

  Öneri kategori: Gündem kategorisiyle güncel gelişmelerden haberdar olun!

  1- Göz Doktorları

  Manisa Turgutlu Devlet Hastanesi telefon ve iletişim konusu haricinde hastanedeki doktor listeleri de önemlidir. Turgutlu Devlet Hastanesi göz doktorları hakkında birçok olumlu yorum geldiği gibi hastalar da memnun kalmıştır.

  Turgutlu Devlet Hastanesi göz doktorları şu şekildedir:

  • Uzm. Dr. Ahmet Vefik Yeniev
  • Uzm. Dr. Nilgün Anık
  • Uzm. Dr. Süreyya Eryıldırım Güner
  • Dr. Emrah Mat

  Turgutlu Devlet Hastanesi telefon ve iletişim konusu için KBB doktorlarıyla devam edelim.

  2- KBB Doktorları

  Turgutlu Devlet Hastanesi’ndeki KBB doktorları aşağıdaki gibidir:

  • Dr. Cihat Levent
  • Dr. Ali Galip Yüksel
  • Dr. Süleyman Aslanalp

  3- Ortopedi Doktorları

  Turgutlu Devlet Hastanesi Telefon Numarası
  Turgutlu Devlet Hastanesi Telefon Numarası

  Turgutlu Devlet Hastanesi ortopedi doktorları şu şekildedir:

  • Dr. Zeki Dindar
  • Dr. Mehmet Vatansever
  • Dr. Kadir Damgacı

  Manisa Turgutlu Devlet Hastanesi telefon ve iletişim konusunda doktorlar hakkında bu bilgileri verebiliriz. Doktorların tayin durumu vb. nedenlerle listelerde değişiklik olabilir. MHRS randevu sistemiyle güncel doktor listesini kontrol edebilirsiniz.

  Turgutlu Devlet Hastanesi Sonuç Sorgulama

  Turgutlu Devlet Hastanesi sonuç sorgulama işlemleri de çokça araştırılıyor. Sonuç sorgulamak için hastaneden bizzat destek alabileceğiniz gibi internet aracılığıyla da sorgulama yapabiliyorsunuz.

  Devlet hastanesi sonuç sistemi genel olarak MHRS aracılığıyla kullanılabilmektedir. Eğer MHRS sistemini kullanıyorsanız ana ekranda yer alan sonuç sorgulama kısmından tüm tahlil vb. sonuçlarınızı alabilirsiniz.

  Ek olarak Sağlık Bakanlığı’na bağlı “Laboratuvar ve Patoloji Sonuçları Görüntüleme Merkezi” aracılığıyla da sorgulama yapabiliyorsunuz. Manisa Turgutlu Devlet Hastanesi sonuç sorgulama sistemi için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • Turgutlu Hastane Sonuç Sorgulama bağlantısına tıklayın.
  • Daha sonra Türk ya da Yabancı Uyruk seçiminden birisini yapın.
  • Sonrasında çıkan ekrana T.C kimlik numaranızı girin.
  • Ekranda gördüğünüz güvenlik kodunu doğru bir şekilde girdikten sonra laboratuvar sonuçlarını sorgulayabilirsiniz.

  Turgutlu Devlet Hastanesi Yol Tarifi

  Turgutlu Devlet Hastanesi İletişim
  Turgutlu Devlet Hastanesi İletişim

  Turgutlu Devlet Hastanesi telefon ve iletişim bilgilerine geçmeden önce yol tarifi hakkında bilgiler verelim. İlgili hastane, ilçenin güneybatı bölgesinde kalmaktadır. Eski Manisa Yolu üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Ayrıca Turgutlu Stadyumu’na 1 km mesafededir.

  Turgutlu Devlet Hastanesi adres bilgileri ise şu şekildedir:

  • Subaşı, Son Sk. No:18, 45400 Turgutlu/Manisa

  Turgutlu Devlet Hastanesi Telefon ve İletişim Bilgileri

  Son olarak Turgutlu Devlet Hastanesi iletişim bilgilerini ve telefon numarası bilgilerini paylaşalım. İlgili hastaneye 7/24 her zaman aşağıdaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Santral ile konuşma yaptıktan sonra ilgili alana yönlendirilirsiniz. Doğrudan iletişime geçeceğiniz birimin kodu ile de temasa geçmeniz mümkündür.

  Turgutlu Devlet Hastanesi telefon ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

  • Telefon Numarası: 0236 312 22 95

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.