Turgutlu’da bakım çalışmaları | Park ve bahçelerden ummalı çalışma
  • Turgutlu Post
  • Genel
  • Turgutlu’da bakım çalışmaları | Park ve bahçelerden ummalı çalışma

  Turgutlu’da bakım çalışmaları | Park ve bahçelerden ummalı çalışma

  ABONE OL
  22 Ocak 2024 16:26
  Turgutlu’da bakım çalışmaları | Park ve bahçelerden ummalı çalışma
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Turgutlu’da bakım çalışmaları gerçekleştiriliyor. Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri kent genelinde bulunan cadde, sokak, okul, park ile yeşil alanlarda bakım ve çevre düzenleme işlemlerini sürdürüyor.

  turgutlu

  Eş zamanlı yürütülen çalışmalar kapsamında Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kente kazandırılan ve cuma günü açılacak olan Cuma Pazarı’nda çizgi çalışmalarını gerçekleştirdi. Ekipler Ergenekon, Sinirli ile İzzettin Mahallelerinde budak, Mimar Sinan Parkı ve Dostlar Parkı’nda çim ekimi, Musacalı Mahallesinde ise peyzaj düzenleme işlemlerini tamamladı.

  turgutlu

  Akçapınar Mahallesinde bulunan köy konağının ve Kamil Semizler İlkokulunun iç cephe boyama çalışmaları ekipler tarafından tamamlanırken Avşar Mahallesinde yer alan Vicdan-Necati Parıldar İlkokulunda boyama çalışmaları devam ediyor.

  turgutlu

  Selvilitepe Mahallesine yeni çocuk oyun grubu

  Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Selvilitepe Mahallesine yeni park ve çocuk oyun grubu kazandırarak her yaştan vatandaşın dinlenebileceği yeni yaşam alanları oluşturdu. Yürütülen çalışmalar kapsamında ekipler, dekoratif bankların kurulumunu da gerçekleştirdi.

  turgutlu

  Park ve Bahçeler Müdürlüğü Şantiyesinde üretimi yapılan bankların ve çöp kovalarının kurulmasıyla park düzenli bir görünüme kavuştu.

  turgutlu

  Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunan Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Kentimizi yeşil alanları, parkları, yolları ve caddeleri ile daha estetik bir görünüme kavuşturmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

  turgutlu

  Ekiplerimiz Selvilitepe Mahallemize yeni park da kazandırdı. Her yaştan vatandaşımızın dinlenebileceği güzel bir park oldu. Tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dilerim” dedi.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.