Turgutlu’da öğrenciler TOGG ile tanıştı | Yerli malı haftasında yerli üretim
  • Turgutlu Post
  • Gündem
  • Turgutlu’da öğrenciler TOGG ile tanıştı | Yerli malı haftasında yerli üretim

  Turgutlu’da öğrenciler TOGG ile tanıştı | Yerli malı haftasında yerli üretim

  ABONE OL
  15 Aralık 2023 14:34
  Turgutlu’da öğrenciler TOGG ile tanıştı | Yerli malı haftasında yerli üretim
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Turgutlu’da öğrenciler TOGG ile tanıştı . Yerli Malı Haftası çerçevesinde Turgutlu’ya bağlı kırsal mahallelerden Irlamaz’da ki Refik Pınar İlkokulu öğrencileri, Türkiye’nin gururu yerli otomobil TOGG’ la buluştu.

  Yerli Malı Haftasın kutlamaları kapsamında, okulda yapılan etkinliğe Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, odaya ait hizmet aracı olan yerli ve milli otomobili TOGG göndererek öğrencilere, sürpriz ve heyecan yaşattı.

  Turgutlu'da öğrenciler

  Hatıra fotoğrafı çektirdiler

  Okul bahçesinde sergilenen TOGG’ u inceleyen öğrenciler, araçla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. TOGG’ u yakından gören ve içerisine binerek yakından tanıma imkanı da bulan öğrencilerden bazıları araca bindirilerek okul bahçesinde gezdirildi.

  Turgutlu'da öğrenciler

  Öğrencilerin yerli ve milli araçla tanışmalarını istediklerini belirten TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, “Burada öğrencilerimiz yerli ve milli arabamızla tanışsın istedik. Çok mutlu oldular. Yerli malı haftasının sadece meyveleri tüketmekle olmadığını göstermek istedik. Yerli malının milli ürünler kapsamında gerçekleştirildiğini, bunu öğrencilerimizin görmesi adına biz de bu haftaya istinaden TOGG aracımızı; yerli, milli gurur olarak buraya getirdik.

  Turgutlu'da öğrenciler

  Güzel bir anı oldu

  Bu araçlarımızı özellikle ilkokul öğrencilerimize tanıtmak istedik. Çocuklarımız çok güzel bir anı da yaşamış oldular. Ülkemizin yetiştirmiş olduğu mühendislerimizin yapmış olduğu akıllı aracı, TOGG’ u öğrencilerimize, çocuklarımıza tanıtırken, ileride daha gelişmişlerini yapacaklarına inancımızın tam olduğunu göstermek istedik” dedi.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.