Turgutlu’da sokaklara hızlı ve etkili çözüm | Kot farkı olan sokaklarda çalışma
  • Turgutlu Post
  • Genel
  • Turgutlu’da sokaklara hızlı ve etkili çözüm | Kot farkı olan sokaklarda çalışma

  Turgutlu’da sokaklara hızlı ve etkili çözüm | Kot farkı olan sokaklarda çalışma

  ABONE OL
  22 Ocak 2024 09:53
  Turgutlu’da sokaklara hızlı ve etkili çözüm | Kot farkı olan sokaklarda çalışma
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Turgutlu’da sokaklara hızlı ve etkili çözüm. Turgutlu Belediyesi hafta sonunda mesaisine devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan incelemeler sonucunda tespit edilen noktalarda bakım, onarım, tamirat, yenileme işlemleri yürütülüyor.

  turgutlu

  Kot farkından dolayı eğilimli yolların bulunduğu sokakları kapsayan çalışmalar doğrultusunda Derbent Mahallesinde beton atma işlemi tamamlanırken Ergenekon Mahallesi Yalçınlar Sokakta çalışmalara devam ediliyor.

  3 bin metrekare beton atımı olacak

  Yalçınlar Sokaktaki çalışmanın sona ermesinin hemen sonrasında ise Selvilitepe Mahallesi Irmak ve Girne Sokakta beton atma işlemine başlanacak. Bin 600 metrekaresi Ergenekon Mahallesinde olmak üzere toplamda 3 bin metrekare beton atımı yapılmış olacak.

  turgutlu

  “Şehrimiz için çalışmaya devam edeceğiz”

  Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Merkez ve kırsal mahallelerimizde tespit edilen tüm noktalarda gerekli çalışmaları ivedilikle gerçekleştiriyoruz.

  Derbent Mahallemiz ile Ergenekon Mahallemiz Yalçınlar Sokaktaki yolda kot farkı sebebiyle kaynaklı bir takım sorunlar yaşanıyordu. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin çalışması doğrultusunda yapılan beton atma çalışmasıyla yaşanan sorunları hızlı ve etkili bir biçimde çözmüş oluyoruz.

  turgutlu

  Selvilitepe Mahallemizdeki iki sokakta da önümüzdeki hafta itibariyle çalışmalara başlanacak. Gece gündüz demeden şehrimiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.