Turgutlu’da tiyatro etkinliği |Hem Çocuklar Hem Yetişkinler Eğlendi
  • Turgutlu Post
  • Genel
  • Turgutlu’da tiyatro etkinliği |Hem Çocuklar Hem Yetişkinler Eğlendi

  Turgutlu’da tiyatro etkinliği |Hem Çocuklar Hem Yetişkinler Eğlendi

  ABONE OL
  23 Ocak 2024 09:25
  Turgutlu’da tiyatro etkinliği |Hem Çocuklar Hem Yetişkinler Eğlendi
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Turgutlu Belediyesi, 7’den 70’e her yaş grubuna hitap eden etkinlikleri Turgutlulularla buluşturmaya devam ediyor. Turgutlu Belediyesi ile Bilge Oyuncular iş birliğiyle çocuklara ve yetişkinlere yönelik iki farklı oyun gösterime sunuldu.

  turgutlu

  Bilge Oyuncular Çocuk Yazım ve Oyuncular Ekibi yazdıkları “Çocuk Olmak Çok Harika” oyununu çocuklar için, Bilge Oyuncular Yazar ve Oyuncular Genç Ekibi “Dert Laboratuvarı” oyununu ise yetişkinlere özel sahneledi. Keyifli anların yaşandığı tiyatro oyunları seyirciler tarafından tam not aldı.

  “Çocuk Olmak Çok Harika” oyununu Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Sorumlusu Metin Akgül izledi.

  turgutlu

  “Şehirler kültür ve sanat faaliyetleriyle gelişir”

  Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Şehirler kültür ve sanat faaliyetleriyle gelişir. Özellikle çocuklarımızın ve gençlerimizin sanatla iç içe büyümesi için büyük gayret gösteriyoruz.

  turgutlu

  Hemşehrilerimizin günlük hayatın stresinden kültür sanat programları ile uzaklaşması için çok güzel programlara imza attık. Üç gün süren bir dizi programla tiyatroya adeta doyduk.

  turgutlu

  Hafta sonu gerçekleştirdiğimiz tiyatro gösterilerinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kültür sanata önem vermeye devam edeceğiz” dedi.

  turgutlu

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.