Turgutlu’da Türkiye’ye Örnek merkez | Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi Bir Yaşında
  • Turgutlu Post
  • Genel
  • Turgutlu’da Türkiye’ye Örnek merkez | Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi Bir Yaşında

  Turgutlu’da Türkiye’ye Örnek merkez | Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi Bir Yaşında

  ABONE OL
  6 Şubat 2024 14:09
  Turgutlu’da Türkiye’ye Örnek merkez | Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi Bir Yaşında
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Turgutlu’da Türkiye’ye Örnek merkez. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın göreve gelmesiyle birlikte eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak adına önemli projeleri bir bir hayata geçiren Turgutlu Belediyesinin geçtiğimiz yıl hizmete açtığı Çocuk Kültür Sanat Merkezi’nde birinci yıl heyecanı yaşandı.

  turgutlu

  Okul öncesi eğitimi ve üç öğün beslenme programının ücretsiz vererek Türkiye’de bir ilke imza atılan Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’nde eğitim gören minik öğrenciler hazırladıkları programları sundu.

  turgutlu

  Birinci yıl kutlama programına katılan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz ve Evren Erbaş, minik öğrencilerin heyecanlarını ve mutluluklarını paylaştı.

  turgutlu

  Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Beş yıllık görev süremiz içerisinde yapmaktan gurur duyduğumuz bu projenin birinci yılını kutluyoruz.

  turgutlu

  Projemizde dezavantajlı ailelerimizin yaşadığı bölgede Türkiye’de örneği olmayan bir uygulama yaparak 3-5 yaş arası çocuklarımıza eğitimi ve üç öğün beslenme programını ücretsiz veriyoruz.

  Çocuk Kültür Sanat Merkezimiz, Belediye Başkan Yardımcılarımız, öğretmenlerimiz ve ekibimiz ile birlikte en çok keyif aldığımız ve duygulandığımız projelerden biri oldu. İkincisini de Albayrak Mahallemize kurduk, mart ayının 15’i gibi açılışını yapmayı planlıyoruz.

  Sosyal belediyecilik gereği bundan sonraki projelerimiz de aynı şekilde hemşehrilerimize hizmet noktasında devam edecek” dedi.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.