Fen İşleri’nden Turgutlu’da Üstyapı Çalışmaları

  Fen İşleri’nden Turgutlu’da Üstyapı Çalışmaları

  Turgutlu ilçesi Selvilitepe Mahallesi’nde altyapıları yenilenen sokak ve caddelerde; Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Turgutlu'da üstyapı çalışmalarına ve düzenlemelerine başlandı.

  ABONE OL
  7 Aralık 2023 10:57
  Fen İşleri’nden Turgutlu’da Üstyapı Çalışmaları
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Turgutlu’da Üstyapı çalışmaları

  Turgutlu ilçesi Selvilitepe Mahallesi’nde MASKİ Genel Müdürlüğü proje kapsamında mahallenin altyapılarını yenilemişti. Altyapıları yenilenen sokak ve caddelerde; Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri üstyapı düzenlemelerine başladı.

  turgutluda-ustyapi-calismalari

  Adeta Prestij Cadde…

  Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu da asfaltı, kaldırımları, ışıklandırmaları ile adeta prestij cadde gibi yenilenecek olan Selvilitepe Mahallesi’ndeki çalışmaları inceledi.

  turgutluda-ustyapi-calismalari

  İncelemeler sırasında Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta, Şube Müdürü Egemen Eceoğlu, Turgutlu Muhtarlık İşleri Müdürü Necati Abalı, teknik ekipler, Selvilitepe Mahalle Muhtarı Sait Kaya ve Çıkrıkçı Mahalle Muhtarı Ömer Eryılmaz da yer aldı.

  turgutluda-ustyapi-calismalari

  Öztozlu: “Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla modern dönüşüm gerçekleşiyor…”

  Öztozlu, proje hakkında bölgedeki vatandaşları bilgilendirdi, yapılan çalışmaların hayırlı olmasını diledi.
  Çalışmalar hakkında bilgi veren Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, “Mithatpaşa Caddesi, Irlamaz Caddesi, Tepe Sokak ve Irmak Sokak’ta MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından altyapı çalışmaları tamamlandı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatları ile burada modern dönüşümün gerçekleştirilmesi için faaliyetlerimizi başlattık. Selvilitepe Mahallemize ve Turgutlu’muza hayırlı olsun” diye konuştu.

  turgutluda-ustyapi-calismalari

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.