DOLAR

32,5423

0%
EURO

35,0090

0.48%
ALTIN(gr)

2.433,90

0,46%
BİST 100

9769.44

0,46%
  Migros Bira Fiyatları 2024: Efes, Tuborg Kırmızı, Carlsberg

  Migros Bira Fiyatları 2024: Efes, Tuborg Kırmızı, Carlsberg

  ABONE OL
  2 Şubat 2024 05:21
  Migros Bira Fiyatları 2024: Efes, Tuborg Kırmızı, Carlsberg
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Türkiye’de alkol fiyatlarına gelen KDV ve ÖTV zammı sonrasında Migros bira fiyatları ne kadar oldu? Efes, Tuborg, Carlsberg, Desperados gibi markaların fiyat bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Ek olarak kırmızı Tuborg fiyatı Migros bilgilerine de ulaşabileceksiniz.

  Migros bira çeşitleri ve fiyatları güncel 2024 bilgileri, markaların satış fiyatı tavsiyelerine ve vergi kaynaklı zamlara göre değişmektedir. Bu kapsamda Migros bira fiyatında da artışları görebiliyoruz. O halde bira fiyatları Migros’ta kaç TL? Güncel listeyi şimdi inceleyin…

  Migros Bira Çeşitleri ve Fiyatları

  Migros Bira Fiyatı
  Migros Bira Fiyatı

  Migros’ta bira fiyatları, markalara ve çeşitlerine göre değişiklik gösteriyor. Genel anlamda fiyatlar 35 TL ile 80 TL arasında olsa da miktar bazında uygun seçenekler bulabilmek mümkün. Bira zammı sonrasında fiyatlar ne kadar oldu? Sizler için inceliyoruz…

  Migros bira çeşitleri, MJET gibi küçük mağazalarda daha azken 5M gibi büyük mağazalarda birçok marka ve çeşidi bulabiliyorsunuz. Zamlı fiyat listesi ise Migros mağazalarından elde edilebiliyor. Migros bira fiyatlarına zam geldi mi diye soruyorsanız, aşağıdaki tablolarımızı inceleyebilirsiniz.

  Öneri içerik: Migros Viski Fiyatları

  Migros Bira Fiyatları: Efes, Tuborg…

  Efes, Tuborg, Carlsberg, Amsterdam gibi birçok markaya Migros mağazalarında ulaşabiliyorsunuz. Migros bira fiyatı, markaların fiyat politikalarına göre değişiklik gösterse de tavsiye edilen satış tutarına ilgili zincir marketin uyum sağladığını söyleyebiliriz. Buna göre tekel bayilerde yaşanan fiyat değişikliklerine Migros’ta maruz kalmıyorsunuz.

  Migros bira fiyatları 2024 yılında zamlı olarak aşağıdaki gibidir:

  Migros Bira Markaları ve ÇeşitleriFiyat
  Migros Desperados Bira Fiyatları 33 cl73 TL
  Efes Malt 50 cl Kutu Bira Fiyatı55 TL
  Efes Extra Yüksek Alkollü Bira Fiyatları75 TL
  Migros Kırmızı Tuborg Fiyatları75 TL
  Tuborg Gold Şişe Bira 50 cl44 TL
  Carlsberg Kutu Bira 50’lik46 TL
  Efes Pilsen Şişe Bira 50’lik (Depozitolu)60 TL
  Amsterdam Navigator Kutu Bira 50 cl95 TL
  Migros’ta bira kaç TL oldu?

  NOT: KDV ve ÖTV zamları sonrasında Migros bira fiyatları bu şekildedir. 1 litre bira fiyatları ise ortalama olarak 70 TL – 80 TL arasında değişiklik göstermektedir.

  Şimdi Efes ve Tuborg için Migros bira fiyat listesini inceleyelim

  1- Migros Efes Bira Fiyatı

  Migros Efes Bira Fiyatları
  Migros Efes Bira Fiyatları

  Bira denildiğinde akla ilk gelen markalardan birisi olan Efes Pilsen, tüm Migros mağazalarında ulaşabileceğiniz bir seçenektir. Malt, Extra, Özel Seri, Fıçı, Glutensiz gibi çeşitleri olan Efes bira fiyatları Migros’ta ne kadar? Güncel fiyatları inceleyin:

  • Efes Pilsen 30’luk Şişe Bira Fiyatı: 45 TL
  • Efes Pilsen 33’lük Kutu Bira: 50 TL
  • Efes Malt Şişe Bira 50’lik: 56 TL
  • Efes Malt 25’lik Şişe Bira: 35 TL
  • Efes Extra Shot 23,7 cl Fiyatı: 50 TL
  • Efes Glutensiz 50’lik Şişe Bira: 75 TL
  • Efes Özel Seri Bira Fiyatları: 65 TL

  2- Migros Tuborg Bira Fiyatları

  Migros Tuborg fiyatları da Efes ile paralel olarak belirlenmiştir. İki marka arasında fiyat bakımından çok fazla bir fark bulunmuyor. Migros bira fiyatları Tuborg listesi aşağıdaki gibidir:

  • Tuborg Gold Şişe Bira 50 cl: 44 TL
  • Tuborg Gold Kutu Bira 50 cl: 44 TL
  • Tuborg Kırmızı Shot Bira Fiyatı: 50 TL
  • Tuborg Filtresiz Şişe – Kutu Bira: 47 TL – 46 TL
  • Tuborg 33’lük Bira Fiyatları: 34,50 TL – 36 TL

  NOT: Migros bira fiyatları listesinde Tuborg henüz zamlı listeyi yayınlamadığından dolayı eski fiyatlar yer almaktadır. Bira zammı Migros için Tuborg markasında geçerli olduğunda ilgili listeyi güncelleyeceğiz.

  Migros bira fiyatları 2024 yılında bu şekildedir. Diğer marka ve çeşitleri 5M gibi büyük mağazalarda tüm alternatifleri bularak değerlendirebilir, inceleyebilirsiniz.

  Önerilen içerik: Migros Rakı Fiyatları

  Bira Fiyatları Migros’ta Zamlandı Mı?

  Migros Bira Fiyatları
  Migros Bira Fiyatları

  2023 yılı, birçok ürün gibi alkollü içeceklerde de zam yılı oldu! KDV ve ÖTV oranlarının artırılması, bira çeşitlerine zam gelmesini sağladı. Bu bakımdan Migros bira fiyatlarının da zamlandığını söyleyebiliriz.

  Yıl boyunca oransal olarak değişen zamlar, alternatif alkollü içeceklerde de geçerli oldu. Buna göre rakı, viski, şarap ve bira başta olmak üzere tüm içki çeşitlerine zam gelmiştir. Migros, tekel bayi ve diğer satış noktalarına göre fiyatlarının sabit olması, markaların belirlediği tutarları yansıtması bakımından daha avantajlıdır diyebiliriz.

  Özellikle Migros bira kampanyalarıyla indirimler yaparak fiyatları daha da aşağıya çekebiliyor. Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte alkol indirimleri beklense de güncel olarak böyle bir kampanyanın olmadığını belirtelim.

  Bonus: Migros 4’lü – 6’lı Bira Fiyatları

  Son olarak Migros 4’lü bira fiyatlarından bahsedelim. Ek olarak 6’lı bira fiyatına da değineceğiz. Migros’ta 4’lü ve 6’lı biralar hemen tüm markalar için bulunmaktadır. Ancak en çok araştırılan Efes Malt ve Tuborg Gold çeşitleridir.

  Migros’ta 4’lü ve 6’lı Multipack bira fiyatları şu şekildedir:

  • Efes VARIM 6’lı Bira Fiyatı: 300 TL
  • Efes Malt 4’lü Bira Fiyatları: 225 TL
  • Tuborg Gold 4’lü Bira (Multipack): 175 TL

  Migros bira fiyatları 2024 listesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi ve düşüncelerinizi bizlere yorumlar aracılığıyla bildirebilirsiniz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.