DOLAR

32,5620

0.04%
EURO

35,0560

0.53%
ALTIN(gr)

2.428,36

0,23%
BİST 100

9722.09

0,23%
  Aselsan Mühendis Maaşları 2024: Elektronik – Yazılımcı!

  Aselsan Mühendis Maaşları 2024: Elektronik – Yazılımcı!

  ABONE OL
  2 Şubat 2024 05:46
  Aselsan Mühendis Maaşları 2024: Elektronik – Yazılımcı!
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Aselsan’da mühendis olarak çalışmak, mühendislik fakültesi mezunu öğrencilerin hayalini süslüyor. Türkiye’nin en saygın kurumlarından birisi olan Aselsan mühendis maaşları 2024 yılında oldukça iyi seviyede. Güncel maaş bilgilerini sizlere sunuyoruz.

  Özellikle Aselsan elektrik elektronik mühendisli maaşı merak ediliyor. Mühendisliğin her alanı için başvurular tamamlanabilse de yazılım ve elektrik elektronik mühendisleri daha avantajlıdır. Aselsan mühendis alımı yapıyor mu? Şimdi öğrenin…

  Aselsan Mühendis Alımı Var Mı?

  Aselsan, yılın her döneminde mühendis alımı gerçekleştiren Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından birisidir. Bu kapsamda Aselsan mühendis alımı Linkedin, kariyer.net ve kendi web siteleri üzerinden gerçekleştiriliyor.

  Aselsan mühendis maaşları 2024 yılında piyasa koşulları içerisinde oldukça iyi durumda diyebiliriz. Özellikle Aselsan yazılımcı maaşlarının çok iyi seviyelerde olduğu söyleniyor. Güncel maaş bilgilerini inceleyeceğiz…

  Öneri içerik: Orman Muhafaza Memuru Maaşı

  Aselsan Mühendis Maaşları 2024: Tüm Pozisyonlar…

  Aselsan Mühendislik Maaşları
  Aselsan Mühendislik Maaşları

  Aselsan’da mühendis olarak çalışmak, pek çok kişinin hayali konumunda. Aselsan kendi işe alım süreçleri kapsamında stajyer, yeni mezun ve deneyimli personelleri işe alıyor. Aselsan iş ilanları ile ilgili başlığımızda detaylı bilgileri veriyor olacağız.

  Aselsan mühendis maaşları 2024 yılında ortalama olarak aşağıdaki gibidir:

  Deneyim & PozisyonAylık Ücret
  Yazılım Mühendisi Maaşı35.000 TL – 67.500 TL
  Aselsan Elektrik Elektronik Mühendisi Maaşı35.000 TL – 65.000 TL
  Yeni Başlayan Mühendis35.000 TL
  2 – 5 Yıl Deneyimli Aselsan Mühendis Maaşı45.000 TL
  5 – 10 Yıl Deneyimli Mühendis55.000 TL
  10+ Yıl Deneyim Sahibi Mühendis55.000 TL – 67.500 TL
  Aselsan Mühendislik Maaşları

  Aselsan mühendis maaşları ne kadar sorusunun ortalama yanıtını yukarıdaki tablo aracılığıyla verdik. Çalışma süresi, yan haklar ve diğer ücretler doğrultusunda bu maaş artabilecektir.

  1- Aselsan Yazılımcı Maaşları

  Aselsan mühendislik maaşlarında en çok Yazılım Mühendisliği araştırılıyor. Şirketin işe alım süreçlerinde belirli şartları taşıyan yazılımcılar, işe girerek çok iyi miktarlar kazanabiliyorlar. Ek olarak Aselsan’ın kendi AR-GE kapasitesi gereğince bilgi ve birikimlerini de geliştirebilirler.

  • Aselsan yazılımcı maaşı ortalama olarak 35.000 TL – 67.500 TL arasında değişiklik göstermektedir.

  2- Aselsan Elektrik Elektronik Mühendisliği Maaşı

  Aselsan mühendis maaşları arasında elektrik elektronik mühendisliği de araştırılıyor. Aselsan personel maaşları içerisinde de en çok elektrik – elektronik mühendislerinin yer aldığını söyleyebiliriz. Şirket içerisinde bu unvanda fazlaca personel var.

  • Aselsan maaşları elektrik elektronik mühendisleri için deneyime bağlı olarak değişmek üzere 35.000 TL – 65.000 TL arasındadır.

  Öneri içerik: Matematik Öğretmeni Maaşı

  Aselsan Mühendis İş İlanları: Başvuru Nasıl Yapılır?

  Aselsan'da Mühendis Maaşları Ne Kadar?
  Aselsan’da Mühendis Maaşları Ne Kadar?

  Aselsan’a iş başvurusu yapmak için üç seçeneğiniz bulunmaktadır. Aşağıdaki araçlarla Aselsan mühendis iş ilanlarına ulaşabilirsiniz:

  • Linkedin
  • Kariyer.net
  • Aselsan Kariyer

  Bu araçlarla başvuru yapabilseniz de genel olarak personel alımı Aselsan Kariyer sayfası üzerinden gerçekleştirilmektedir. Tüm sürecin sonunda ise Aselsan mühendis maaşları kazanan bir personel olma fırsatı yakalayabilirsiniz! 🙂

  Aselsan iş başvurusu için ilgili şirketin belirlemiş olduğu kriterleri sağlamanız gerekiyor. Aşağıdaki kriterlerde yeterli puanı alarak başvurunuzun değerlendirmeye alınmasını sağlayabilirsiniz:

  • Üniversiteye giriş sıralaması
  • Diploma not ortalaması
  • Deneyim süresi
  • Yurt dışında okumuş olanlar için sıralama ve not kriterleri
  • ALES puanı (ek puan almak için)
  • Uluslararası geçerliliği olan sınavlarca alınan yabancı dil puanı
  • Diğer kriterler

  Bu kriterler, başvurunuzun değerlendirmeye alınması için sağlanacak puanı oluşturan kriterlerdir. Ek olarak Aselsan mühendis maaşları, bu kriterlerdeki başarı oranına göre de belirlenebilir. Aselsan’a iş başvuru yapmak için ise aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • Aselsan Kariyer sayfasına T.C. kimlik numarası ve şifreniz ile giriş yapın.
  • Alternatif olarak telefon, mail ve diğer bilgilerle de üye olabiliyorsunuz.
  • Giriş yaptıktan sonra Aselsan iş başvuru formunu doldurun.
  • Seçeceğiniz pozisyona göre gelebilecek tüm formları ve soruları eksiksiz bir şekilde doldurun.
  • Sonrasında “Başvur” butonuna basarak başvuruyu tamamlayabilirsiniz.

  Kategori önerisi: Ekonomi Haberleri ile Türkiye’deki ekonomik gelişmelerden haberdar olun!

  Aselsan’da Mühendis Olarak Çalışmak

  Aselsan'da Mühendis Olmak
  Aselsan’da Mühendis Olmak

  Aselsan mühendis maaşları sizin için cazip fırsatlar yaratıyorsa, kurum içi çalışma sisteminden bahsedelim. Aselsan’da mühendis olarak çalışmak hem maaş, hem de kariyer fırsatı olarak çeşitli avantajları beraberinde getiriyor.

  Aselsan çift maaş ikramiyesi başta olmak üzere çalışanlarının refah seviyesini iyileştirmek amacıyla yılın belirli dönemlerinde ödemeler yapan bir kurumdur. Ücret seviyesinin iyi olmasına ek olarak ayrıca prestijli bir kurumda çalışmanın tüm olanaklarından faydalanabilirsiniz. Günümüzde bu nedenle mühendislerin tercih ettikleri ilk kurum genelde Aselsan oluyor.

  Önerilen içerik: Orman Muhafaza Maaşları

  Aselsan mühendis maaşları, Türkiye ekonomisinde çalışan kesime yönelik yapılan zamlardan sonra sürekli iyileştirilmektedir. Ek olarak refah payı doğrultusunda gerçekleşen zam oranının üzerinde zam yapılmaktadır. Bu da personel maaşlarının sürekli yüksek olmasını sağlıyor.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.