DOLAR

32,8359

-0.22%
EURO

35,6565

-0.63%
ALTIN(gr)

2.540,80

0,25%
BİST 100

11089.53

0,25%
  Bim Hindi Fiyatları 2024: Bim’de Hindi Ne Kadar?

  Bim Hindi Fiyatları 2024: Bim’de Hindi Ne Kadar?

  ABONE OL
  25 Aralık 2023 18:03
  Bim Hindi Fiyatları 2024: Bim’de Hindi Ne Kadar?
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Hindi eti, özel günlerin vazgeçilmez yemeklerinin yapımında sıklıkla kullanılan bir üründür. Türkiye’de yaşanan enflasyon sonrasında hemen her ürünü zam geldiği gibi hindi fiyatı da zamlandı! Uygun fiyatlı alışverişin adresi olan Bim hindi fiyatları 2024’te ne kadar? Sizler için tüm seçenekleri araştırdık…

  Bim’de hindi fiyatları, ağırlıklı olarak Bolca markasına bağlı bir şekilde belirlenir. Bim hindi but, baget, göğüs, bütün ve tüm çeşitlerin fiyatları bu çerçevede ortaya çıkıyor. İlgili markette hindi fiyatı hakkındaki tüm bilgileri sizlere sunuyoruz. Bim hindi eti fiyatı ne kadar? İşte yanıtı…

  Bim’de Hindi Fiyatı Zamlandı Mı?

  Son dönemde Türkiye ekonomisinde yaşanan enflasyonist ortam, beraberinde ürünlerin zamlanmasını sağlıyor. Zamların vurduğu ürün grubu olan et çeşitleri ise, vatandaşların yakından takip ettiği bir konu. Bim hindi fiyatları her ne kadar diğer marketlere göre en iyi seçeneği sunsa da fiyatların oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

  Bu bakımdan tüm ürünlerde olduğu gibi Bim hindi fiyatının da zamlandığını görüyoruz. Bim’de hindi fiyatı genel olarak but, baget, bütün, göğüs, pirzola gibi seçeneklere göre değişmektedir. Özellikle yılbaşı yaklaşırken Bim bütün hindi fiyatları araştırılsa da daha uygun alternatiflerin olduğunu söyleyelim. Tüm fiyatları sizler için inceledik…

  Bim Hindi Fiyatları: Bolca Markası

  Bim Hindi Fiyatı
  Bim Hindi Fiyatı

  Bim Bolca hindi fiyatları, tüketicilerin araştırdığı konuların başında gelir. Bunun nedeni, Bim’de yer alan hindi eti çeşitlerinin Bolca ürünlerinden oluşmasıdır. Bim hindi fiyat listesi, özellikle yılbaşı yaklaşırken çokça merak ediliyor. Tüm fiyat seçeneklerini sizler için değerlendirdik.

  Bim hindi fiyatları 2024’te Bolca markası ve ürünleri açısından şu şekildedir:

  Hindi ÇeşitleriFiyatı
  Bim’de Bütün Hindi Fiyatları 1 KG (Bolca)200 TL
  Bim Hindi But Fiyatı 1 KG (Bolca Bütün)255 TL
  Bim Hindi Kanat Fiyatı 1 KG (Bolca)235 TL
  Bim Hindi Baget Fiyatı KG (Bolca)175 TL
  Bim Hindi Göğsü Fiyatları KG180 TL
  Bim’de hindi fiyatları ne kadar?

  Bim’de hindi fiyatları güncel olarak bu şekildedir. Bolca markası, her zaman için Bim mağazalarında bulunabiliyorken bazı dönemlerde aktüel kampanyaları dahilinde farklı markalar da yer alabiliyor. Bu nedenle satın alacağınız dönemde bizzat mağazalara giderek ürünleri ve fiyatlarını kontrol etmeniz önemlidir.

  1- Bim Bütün Hindi Fiyatı

  Bim hindi eti fiyatı araştırmasında ağırlıklı olarak bütün hindi seçeneklerine yönelim söz konusudur. Bunun ana nedeni, bütün hindi alındığında but, baget, kanat gibi tüm etlere ulaşmanın mümkün olmasıdır. Bim hindi fiyatları bütün seçeneği için oldukça uygundur.

  Bim bütün hindi fiyatları Bolca markası dahilinde şu şekildedir:

  • Bolca Bütün Hindi KG Fiyatı: 200 TL

  Öneri içerik: Bim Künefe Fiyatı

  2- Bim Hindi Göğsü Fiyatları

  Bim Bolca hindi fiyatları, göğüs bölgesi için diğer alternatiflere göre oldukça uygundur. Göğüs etinin çok talep görmemesi, fiyatın düşük olmasının asıl sebebi konumundadır. Bu nedenle tavukta ya da hindide göğüs eti sevenler için cazip bir fiyat avantajı bulunuyor diyebiliriz.

  Bim hindi göğsü fiyatı kilogram olarak şu şekildedir:

  • Bolca Hindi Bütün Göğüs KG Fiyatı (Fileto): 235 TL

  3- Bim Hindi But Fiyatları

  Bim'de Hindi But Fiyatları
  Bim’de Hindi But Fiyatları

  Bim hindi fiyatları açısından en çok araştırılan seçeneklerin başında but eti gelir. Kanatlı hayvanlarda but etinin lezzetli olması, ona olan ilginin artmasını sağlıyor. Talebin çok olmasına bağlı olarak da fiyatların yükseldiğini söyleyebiliriz.

  Bim hindi but fiyatları güncel olarak şu şekildedir:

  • Bolca Hindi Bütün But (KG): 255 TL

  4- Bim Hindi Kanat Fiyatı

  Bim hindi kanat fiyatları, temel olarak iki farklı şekilde değerlendirilir. Hindi kanat alt kısım ve üst kısım şeklinde ayrı ayrı satılıyor. Fiyatlar arasında farklılık olmadığı için tek bir fiyatı sizlere sunuyoruz.

  Bim hindi fiyatları 2024 yılında kanat ürünleri için aşağıdaki gibidir:

  • Bolca Hindi Kanat (Alt – Üst Kısım) Fiyatı KG: 235 TL

  5- Bim Hindi Baget Fiyatları

  Son olarak Bim hindi baget fiyatını inceleyelim. Hindi but ürünlerinin alt kısmını ifade eden baget, tüketiciler arasında çokça tercih edilmiyor. Bu nedenle talep az olduğundan dolayı fiyatlar da uygundur. Bim hindi çeşitleri içerisinde en uygun seçenek baget ürünlerindedir.

  Bim hindi fiyatları 2024 yılında baget bölgesi etler için şu şekildedir:

  • Bolca Hindi Baget (But Alt Kısım) KG Fiyatları: 175 TL

  Öneri içerik: Bim Mantı Fiyatları

  Bim Hindi Fiyatı İncelemesi

  Bim'de Hindi Fiyatı Ne Kadar
  Bim’de Hindi Fiyatı Ne Kadar

  Bim hindi fiyatları, piyasadaki alternatif birçok markete ve ürünlere göre en iyi fiyat avantajını sağlamaktadır. Bunun temel nedeni, hindi etinin piyasadaki fiyatının ortalama olarak 250 TL – 300 TL olmasıdır. Bu fiyat aralığındayken Bim mağazalarında hindinin kilosunu 200 TL’ye satın alabiliyorsunuz. İlgili markette ek olarak Aktüel dönemleri için ekstra indirimler de yapılabiliyor. Tüm bunlar Bolca gibi bilinen bir markanın Bim’deki avantajlarını oluşturmaktadır.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.