DOLAR

32,5758

0.11%
EURO

35,0161

0.48%
ALTIN(gr)

2.430,54

0,32%
BİST 100

9747.93

0,32%
  Evde Kına Paketleme İşi 2024: Nedir? Ne Kadar Kazandırır?

  Evde Kına Paketleme İşi 2024: Nedir? Ne Kadar Kazandırır?

  ABONE OL
  16 Aralık 2023 15:37
  Evde Kına Paketleme İşi 2024: Nedir? Ne Kadar Kazandırır?
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Günümüzde evde paketleme yaparak çok iyi miktarda ek gelir sağlayabiliyorsunuz. Firmalar, maliyetlerini düşürmek amacıyla eve iş verebiliyor. En popüler seçeneklerden birisi ise evde kına paketleme işi olarak biliniyor.

  Genel olarak organizasyon firmaları tarafından verilen bu iş, düzenli olarak günde 2 – 3 saatinizi ayırdığınızda aylık ciddi miktarlar kazanmanızı sağlayabilir. Evde kına paketleme nasıl yapılır sorusu için yanıtlarımızı sunduk. Ek olarak Eskişehir, Kırıkkale, Balıkesir, Edirne vb. Türkiye’nin tüm şehirleri için evde kına paketleme işleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Evde kına paketlemesi yapmak hakkında tüm detaylar…

  Evde Kına Paketleme İşi Nedir?

  Evde Kına Paketleme İşleri
  Evde Kına Paketleme İşleri

  Evde kına paketleme işleri, genel olarak organizasyon şirketleri tarafından verilen, evde ek gelir sağlamak isteyenlerin sıklıkla tercih etti, sadece kına paketlemek üzerine kurulu bir iş modelidir. Evde kına paketleme işi başvurusu yaparak firmalarla anlaşabilir, çalışmaya başlayabilirsiniz.

  Ev hanımları, mevcut bir işte çalışanlar, öğrenciler… Hemen herkes bu işi rahatlıkla yapabilir! İstanbul, İzmir, Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin her şehri için bu iş modelinin aktif olarak yer aldığını söyleyebiliriz. Şimdi başvuru yöntemlerine geçelim…

  Evde Kına Paketleme İşi Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Evde kına paketleme işleri alabilmek için başvuru formu aracılığıyla firmalara başvuru göndermeniz gerekiyor. Özellikle evde kına paketleme işi yapanların yorumlarına bakıldığında firmalarla doğrudan iletişimin oldukça işe yaradığını söyleyebiliriz. Ancak elbette başvuru yöntemleri bununla sınırlı değildir.

  Evde kına paketlemek istiyorum diyenler için güncel 3 başvuru yöntemi şu şekildedir:

  • İŞKUR Evde Kına Paketleme İşleri
  • Kına Paketleme İşi Veren Firmalar
  • Kariyer Siteleri

  Şimdi bu seçenekleri ayrı ayrı detaylı olarak değerlendirelim…

  1- İŞKUR

  Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar
  Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

  Evde kına paketlemek için İŞKUR aracılığıyla iş bulabilirsiniz. Birçok kişi İŞKUR’un doğrudan bu işi verip vermediğini araştırıyor. Ancak İŞKUR evde kına paketleme işi vermemektedir. Sadece bu yönde talebi olan firmalarla iş arayanlara aracılık etmektedir.

  İŞKUR’dan evde kına paketleme işi başvurusu yapmak için şu adımları takip edebilirsiniz:

  • E-Şube İŞKUR sistemine e-Devlet bilgilerinizle “İş Arayan” kısmından giriş yapın.
  • Eğer daha önce bu sistemi kullanmadıysanız özgeçmiş bilgilerinizi yükleyin.
  • Sonrasında ana sayfada yer alan “İş İlanları” seçeneğine tıklayın.
  • Arama ekranına “Evde Paketleme” yazın ve bulunduğunuz şehri seçin. Daha sonra “Ara” butonuna tıklayabilirsiniz.

  Bu işlemlerden sonra İŞKUR evde kına paketleme işi ilanları karşınıza çıkacaktır. Size uygun olan ilana tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.

  İPUCU: İŞKUR aracılığıyla yapacağınız başvurularda, ilan içerisinde yer alan firma iletişim bilgileri aracılığıyla başvurunuzu bildirmeniz önerilir. Böylelikle işi alma şansınız daha da artacaktır.

  Öneri içerik: İŞKUR Evde Paketleme İşi

  2- Doğrudan Firmalarla İletişim

  Evde kına paketleme işi veren firmalarla iletişime geçmeniz şansınızı daha da artırır. İletişim bilgilerini bulmak için ise arama motorunu kullanabilirsiniz. Örneğin kına paketleme işi için şu araştırmaları yapabilirsiniz:

  • Google arama motorunu açın.
  • “Organizasyon Şirketleri” araması yaparak bulunduğunuz şehirdeki firmaları bulun.
  • Bu firmaların web sitelerinde iletişim bilgileri yer alacaktır. Sonrasında bu bilgilerle iletişime geçebilir, evde kına paketleme işi verip vermediklerini sorabilirsiniz.
  • Özellikle büyükşehirlerde bu yolla iş bulma şansınız çok daha yüksektir.

  3- Kariyer Siteleri

  Son olarak kariyer siteleri aracılığıyla başvurudan bahsedelim. Evde kına paketleme işi iletişim bilgilerinin çoğu, kariyer sitelerindeki ilanlar aracılığıyla da bulunabilir. Ancak eve iş veren firmalar ilan paylaşımı için kariyer sitelerini çok tercih etmiyorlar. Bu nedenle ilan sayısı bakımından şansınız biraz düşük olabilir.

  Evde Kına Paketleme Nasıl Yapılır?

  Evde Kına Paketleyerek Para Kazanmak
  Evde Kına Paketleyerek Para Kazanmak

  Evde kına paketleme işi hakkında süreci detaylı olarak aktarmak istiyoruz. Kına paketlemesi işinde süreç, Türkiye’nin tüm şehirlerinde yaklaşık olarak aynı şekilde işliyor. Evde kına paketleme nasıl yapılır diyorsanız, süreci sizler için detaylı olarak anlattık.

  Evde kına paketleme işleri için süreç aşağıdaki gibi işlemektedir:

  • Firmalarla anlaşma sağladığınızda haftalık olarak ne kadar paketleme yapabileceğiniz size sorulur.
  • Hedeflediğiniz paket sayısına göre gerekli malzemeler sizlere firma tarafından sağlanır. Bu doğrultuda KG bazlı olarak kına ve paketleme malzemeleri sizlere verilecektir.
  • Sonrasında hafta boyunca çalışarak bu hedefi tutturmanız gerekir. Bu nedenle daha en başında yapabileceğiniz paket sayısı kadar bildirimde bulunmanız önemlidir.
  • Kına paketlemesi ise ağırlıklı olarak şeffaf paketlere yapılıyor. Yani gerekli miktarı pakete doldurup sonrasında yapışkan kısmıyla yapıştırmak, paketleme işlemi için yeterli oluyor.
  • Tüm süreç bu şekilde hafta bazlı olarak ilerlemektedir.

  Evde kına paketleme işi ne kadar kazandırıyor? Şimdi bu soruyu yanıtlayalım…

  İlginizi çekebilir: Evde Sabun Paketleme İşi

  Evde Kına Paketleme İşi Kaç Para?

  Kına paketleme işlerinde ücretlendirme paket başına yapılır. Güncel kına paketleme ücretleri ise ortalama olarak 0,25 TL – 0,50 TL arasında değişmektedir. Aylık ücreti bu bilgi üzerinden hesaplayabilirsiniz:

  • 1.000 Adet:250 TL – 500 TL
  • 3.000 Adet: 750 TL – 1.500 TL
  • 5.000 Adet: 1.250 TL – 2.500 TL
  • 10.000 Adet: 2.500 TL – 5.000 TL

  Evde kına paketleme işinde daha fazla paketleme yaparak kazancınızı artırabilirsiniz. Firmaları detaylı olarak araştırmanız, kullanıcı yorumlarını okumanız, dolandırıcılık faaliyetinden kaynaklı mağdur olmamanız için önemlidir.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.