DOLAR

32,4885

-0.16%
EURO

34,9387

0.25%
ALTIN(gr)

2.428,97

0,25%
BİST 100

9809.58

0,25%
  Evde Ne Yapıp Satabilirim? Evde Ne Üretebilirim? 2024 Kazanç

  Evde Ne Yapıp Satabilirim? Evde Ne Üretebilirim? 2024 Kazanç

  ABONE OL
  14 Aralık 2023 03:57
  Evde Ne Yapıp Satabilirim? Evde Ne Üretebilirim? 2024 Kazanç
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Evde üretim yaparak para kazanmak, birçok kişinin, özellikle de el işi ile uğraşan ev hanımlarının hayalleri arasında yer alıyor. Bu yazıda sizler için evde ne yapıp satabilirim sorusunu yanıtladık. Eğer el becerilerinize güveniyorsanız, kolay bir şekilde evde üretim ile para kazanabiliyorsunuz.

  El emeği ne yapıp satabilirim sorusunun çok farklı yanıtları var. Becerilerinizi geliştirdikçe yapabileceklerinizin bir sınırı bulunmuyor. Özellikle evde ne iş yapabilirim sorusu için binlerce cevap verilebilir. Ancak biz burada üretime odaklanacağız. İşte evde ne üretebilirim diyenler için oluşturduğumuz yanıtların detayları…

  Evde Ne İş Yapabilirim?

  Evde Ne İş Yapabilirim?
  Evde Ne İş Yapabilirim?

  Türkiye’de birçok hanede yaşanan ekonomik zorluk, hane üyelerini ek iş yapmaya itiyor. Birçok kişi ek iş yaparak para kazanmak hakkında araştırmalar yapmakta… Eğer siz de evde ne iş yapabilirim diyorsanız, güncel seçenekleri sizler için değerlendirdik.

  İşte evde ne yapıp satabilirim diyenler için hazırladığımız ürün fikirleri şu şekildedir:

  1. Mum: Evde üretim yapmak için en ideal ürünlerden birisi mumdur. Evde mum üretimi yapmak, başlangıç aşamasında oldukça kolaydır. Daha sonra kendinizi geliştirerek özellikli mumlar üretebilirsiniz.
  2. Nikah Şekeri: Nikah şekeri, organizasyon şirketlerinin talep gösterdiği ürünlerin başında geliyor. Evde yapımı kolay, süsleme gibi ek özelliklerle daha yüksek kazanç elde edebilirsiniz.
  3. Organik Oyuncak: Kolay yapılıp satılabilecek şeyler arasında organik oyuncakları sayabiliriz. Günümüzde bebekler için hazırlanan oyuncakların birçoğunda kimyasal yer alıyor. Bilinçli ebeveynler ise daha çok organik oyuncak tercihine yöneliyor. Siz de tamamen örgü ile oyuncak üretebilirsiniz.
  4. Gıda Ürünleri: Evde ne yapıp satabilirim sorunuzun en temel yanıtı yiyecekler olacaktır. Mantı, çorba, ev yemeği gibi iyi yaptığınız yemekleri esnaflara satabilirsiniz.
  5. Parfüm: Evde parfüm üretimi gözünüzü biraz korkutabilir. Ancak eğitim videoları ile basit düzeyde parfüm üretimine başlayabilirsiniz.

  En kolay ne yapıp satabilirim diyorsanız, bu 5 öneri ile başlamak akıllıca olacaktır. Ancak daha kapsamlı üretim işlerine de yönelebilirsiniz.

  İlginizi çekebilir: Ne İş Yapabilirim?

  Evde Ne Yapıp Satabilirim? Öneriler…

  Evde Ne Üretebilirim?
  Evde Ne Üretebilirim?

  Evde ne üretebilirim diyenler için örneklerimize devam edelim. Evde iş fikirleri için üretim yapmayı tercih ettiğinizde çok sayıda alternatifiniz oluyor. Özellikle ev hanımlarının tercihi mutlaka gıda ürünlerinden yana olmalıdır. Elinizin lezzetine güveniyorsanız, evde yapıp satılabilecek yiyecekler listesine mutlaka göz atın.

  Evde ne yapıp satabilirim sorusu için alternatif yanıtlar şu şekilde olacaktır:

  1. Özel Tasarım Kıyafet Dikimi
  2. Takı Üretmek
  3. Resim Çerçevesi Üretmek
  4. Evde Turşu Üretimi
  5. Evde Kültür Mantarı Üretimi

  Evde kendim ne yapıp satabilirim diyorsanız bunlar özel öneriler olarak değerlendirilebilir. Özellikle el becerinize dayalı olarak tekstil, takı üretimi ve resim çerçevesi gibi ürünlerle çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

  Üretim teknikleri açısından araştırma yapmanız, farklı ürünler üretebilmeniz için oldukça iyi fırsatlar sunacaktır. Örneğin evde takı üretimi hakkında binlerce video bulabilirsiniz.

  Kolay Yapılıp Satılabilecek Şeyler

  Evde ne yapıp satabilirim sorusunun temelinde kolay yapılıp satılabilecek ürünler yer almaktadır. Yani üretim gerçekleştirirken aynı zamanda bunu kolayca yapabilmeniz ve fazla üreterek iyi miktarda para kazanmanız gerekiyor. Örneğin yemek yapacaksanız bunu hızlı ve kolay bir şekilde yapmanız, daha çok kazanç elde etmenizi sağlar.

  Kolay yapılıp satılabilecek şeyler şu şekildedir:

  1. Kurabiye – Pasta Ürünleri
  2. Evde Sabun Üretmek
  3. Hediyelik Eşya Üretimi
  4. Basit Örgü İşleri
  5. Bileklik

  Evde ne yapıp satabilirim diyorsanız bu ürünler, kolay bir şekilde üretebileceğiniz ve direkt satış potansiyeli sunan ürünlerdir. Bu nedenle hızlı para kazanma noktasında da faydaları olacaktır.

  Öneri içerik: Patlayacak İş Fikirleri

  Evde Ne Üretebilirim? Satış Süreci..

  Evde Üretim Yapmak
  Evde Üretim Yapmak

  Evde üretim yapmak istiyorum diyenler için önerilere devam edelim! Eğer üretim sürecine başladıysanız bunu paraya dönüştürmek için satış gerecektir. Ancak günümüzde satış kanalları çokça geliştiğinden dolayı hızlı bir şekilde kazanç elde edebilmeniz mümkün.

  Günümüzde evde ne yapıp satabilirim diyen birçok kişi aşağıdaki kanallar aracılığıyla satış gerçekleştirmektedir:

  1. Instagram (Sosyal Medya)
  2. E-Ticaret (Pazar Yerleri)
  3. E-Ticaret (Web Sitesi)
  4. Sosyal Çevre Aracılığıyla Satış
  5. Fiziki Satış Gerçekleştiren Mağazalara Toptan Satış

  Özellikle e-ticaretin gelişmesi, farklı birçok fırsatı beraberinde getiriyor. Instagram’dan satış yaparak güzel bir başlangıç sağlayabilirsiniz. Sonrasında müşteri memnuniyetini sağladığınızda gelirinizin arttığını göreceksiniz…

  El Emeği Ürün Kazançları

  Son olarak evde ne yapıp satabilirim diyenler için kazanç miktarlarını açıklayalım. Günümüzde ürün üretiminden elde edeceğiniz kazanç için 3 faktör önemlidir. Bunlar şu şekildedir:

  Üretim için kendi işçilik maliyetiniz de dâhil olmak üzere tüm gider kalemlerini hesaplayabilirsiniz. Düşük maliyetli işler ile daha fazla kazanabilirsiniz. Vergi vb. ödemelerin yapılması, işinizi yasal çerçeveye oturtur. Bu doğrultuda belirlediğiniz fiyat üzerinden kaç adet satış yaptıysanız o kadar kazanabilirsiniz.

  ÖNEMLİ BİLGİ: Müşteri memnuniyetini sağlayarak düzenli olarak satış yaptığınızda aylık 10.000 TL – 20.000 TL arasında gelir elde edebilirsiniz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.