DOLAR

32,5089

-0.11%
EURO

34,9641

0.35%
ALTIN(gr)

2.430,43

0,31%
BİST 100

9805.17

0,31%
  Saç Kesim Fiyatı (2024 Güncel): Bayan Saç Kesimi Fiyatları

  Saç Kesim Fiyatı (2024 Güncel): Bayan Saç Kesimi Fiyatları

  ABONE OL
  10 Aralık 2023 23:28
  Saç Kesim Fiyatı (2024 Güncel): Bayan Saç Kesimi Fiyatları
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Saç kesimi, kadın ya da erkek fark etmeksizin hemen herkesin düzenli olarak tercih ettiği hizmetlerden birisidir. Günümüzde saç kesim fiyatları ise genel olarak meslek odaları tarafından taban ücret halinde belirleniyor. Ancak saç kesim fiyatı 2024 yılı için geçmiş yıllara benzer şekilde taban ücretlerin oldukça üzerinde…

  Kat kat, düz, anatomik saç kesimi fiyatı olmak üzere farklı birçok seçenek bulunuyor. Bayan saç kesimi fiyatları, bu konuda oldukça önemlidir. Tüm fiyat listesini sizlere sunuyoruz! İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa saç kesim fiyatları ne kadar oldu? İşte yanıtı…

  Bayan Saç Kesim Fiyatları Ne Kadar?

  Saç kestirme fiyatı, ilgili meslek odasının belirlemiş olduğu taban ücret tarifesine göre uygulansa da günümüzde işletmeler, maliyetleri karşılamadığı için taban ücretin oldukça üzerinde fiyatlama yapıyorlar. 2024 saç kesim fiyatları bu nedenle daha da önem kazanıyor.

  Bayan saç kesim ve erkek saç kesim fiyatları arasında bir fark bulunmamaktadır. Yapılan işleme göre saç kesim fiyatı genel olarak aynıdır. Peki, düz saç kesimi ne kadar? Diğer tüm modeller de dâhil olmak üzere güncel fiyat listesini sizlere sunuyoruz.

  Saç Kesim Fiyatı 2024: Tüm Modeller…

  Saç Kesimi Fiyatları 2024
  Saç Kesimi Fiyatları 2024

  Bayan saç kesimi fiyatı, yapılan kesim işleminin kapsamına göre belirlenmektedir. Örneğin düz saç kesimi ile anatomik saç kesimi arasında fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Buradaki temel sebep, anatomik saç kesiminin daha kapsamlı bir iş olmasıdır. Bayan saç kesim fiyatları için modeller arasında bu nedenle fiyat farklılıkları çok yüksektir.

  Ek olarak İstanbul, İzmir ve Ankara gibi şehirlere göre de saç kesim fiyatı değişmektedir. Tüm seçenekleri değerlendirdiğimiz tablomuzda detayları görebilirsiniz.

  Saç kesim fiyatı 2024 yılında İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa gibi şehirlere göre, model bazlı olarak şu şekildedir:

  Hizmet & ŞehirFiyat
  İstanbul Saç Kesim Fiyatları400 TL – 1.500 TL
  İzmir Saç Kesimi Fiyatları300 TL – 1.250 TL
  Ankara Saç Kesim Fiyatı400 TL – 1.250 TL
  Bursa Saç Kesim Fiyatları250 TL – 1.000 TL
  Kat Kat Saç Kesimi Fiyatları350 TL – 750 TL
  Anatomik Saç Kesimi Fiyatı800 TL – 1.000 TL
  Düz Saç Kesim Fiyatı250 TL – 500 TL
  Ortalama Saç Kesim Fiyatları250 TL – 1.000 TL
  Saç Kesim Fiyatları Ne Kadar?

  2024 saç kesim fiyatları bu şekildedir. Buradaki veriler piyasadan alınan ortalama bilgilerdir. Yaptıracağınız kesim işleminden gideceğiniz kuaföre kadar birçok faktöre göre fiyat aralıkları değişebilecektir.

  Saç kesim fiyatı 2024 listesini daha detaylı olarak inceleyelim…

  Önerilen içerik: Migros Bira Fiyatları

  1- Anatomik Saç Kesimi Fiyatları

  Son dönemde saç kesim modellerine bir yenisi daha eklendi: Anatomik saç kesimi! Kişinin yüz yapısından kafa yapısına kadar tüm anatomik yapıyı dikkate alarak yapılan kesim işlemine anatomik saç kesimi deniyor. Peki, anatomik saç kesim fiyatı ne kadar?

  • Anatomik Saç Kesimi Fiyatları: 800 TL – 1.000 TL

  2- Düz Saç Kesimi Fiyatları

  Düz Saç Kesim Fiyatları
  Düz Saç Kesim Fiyatları

  Düz saç kesimi ise sadece kesim işlemini ifade eden, başka herhangi bir ek hizmetin bulunmadığı bir seçenektir. Bayan kuaför fiyatları içerisinde de en uygun seçenek olarak düz saç kesimini söyleyebiliriz. İşte fiyatları…

  • Düz saç kesim fiyatı ortalama olarak 250 TL – 500 TL arasında değişiklik gösterir.

  3- Kat Kat Saç Kesim Fiyatı

  Son olarak kat kat saç kesimi fiyatlarını verelim. Birçok kişi, kat kat seçim tercihinde bulunarak farklı bir görünüm elde etmek istiyor. Fiyatlar ise oldukça uygun seviyededir.

  • Kat kat saç kesim fiyatı ortalama olarak 350 TL – 750 TL arasında değişiklik göstermektedir.

  İlginizi çekebilir: Gratis Maaşı Ne Kadar?

  Saç Kestirme Fiyatı Nasıl Belirlenir?

  Saç Kestirme Fiyatları
  Saç Kestirme Fiyatları

  Saç kestirme fiyatları güncel olarak bu şekildedir. Peki, buradaki fiyatlar neye göre belirleniyor? İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa saç kesim fiyatı arasında neden farklılıklar var? İşte sorunuzun cevapları:

  • Saç kesim fiyatlarında temel kıstas meslek odasının taban ücret tarifesidir. Yani yayınlanan tarifede yer alan ücretlerin aşağısında saç kesim yapılamaz.
  • Ancak buradaki ücretler genel anlamda maliyetleri karşılamadığı için birçok kuaför daha yüksek fiyat uygulamasına gidiyor.
  • Fiyat yüksekliğinin sebebi olarak ise firma maliyetlerini sayabiliriz. Kuaförler, işletme kirası başta olmak üzere personel gideri, enerji maliyetleri ve diğer giderleri karşılamak üzere fiyatlarını güncelliyor. Belirtilen gider ve maliyetler yüksek olduğundan dolayı fiyatlar da sürekli artış eğiliminde.
  • Ayrıca saç kesim hizmetinin kalitesi de fiyatları belirlemektedir. Örneğin alanında uzman bir kuaför ile mesleğe yeni adım atmış bir kuaför arasında fiyat farklılıkları olağandır.

  Saç kesim fiyatı bu şekilde belirlenirken saç kesme modelleri arasında da farklılıklar olabilmektedir. Güncel fiyatlar hakkında eklemek istediklerinizi ve düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.