DOLAR

32,5754

0.1%
EURO

35,0088

0.49%
ALTIN(gr)

2.430,17

0,30%
BİST 100

9722.09

0,30%
  Volim Fiyatları 2024: Volim Ne Kadar Oldu? Tüm Çeşitler…

  Volim Fiyatları 2024: Volim Ne Kadar Oldu? Tüm Çeşitler…

  ABONE OL
  2 Şubat 2024 04:12
  Volim Fiyatları 2024: Volim Ne Kadar Oldu? Tüm Çeşitler…
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Ülkemizde alkolden alınan vergilerdeki oran artışı, beraberinde alkollü içeceklere zam gelmesine neden oldu! Sıklıkla araştırılan içeceklerden birisi olan volim fiyatları 2024’te ne kadar? Bu içerikte tüm çeşitleri ve fiyatlarını güncel olarak açıklıyoruz.

  Volim içki fiyatları, Kırbıyık Holding’e ait fiyatlama politikasına bağlı bir şekilde belirlenir. Güncel fiyatlar her ne kadar yükselmiş olsa da Migros gibi satış noktalarında uygun seçenekleri bulabiliyorsunuz. Limonlu, vişneli, orman meyveli volim ne kadar? İşte yanıtı…

  Volim Çeşitleri ve Fiyatı

  Güncel Volim Fiyatı
  Güncel Volim Fiyatı

  Volim, meyveli şarap çeşitleri arasında gösterilen, içerisinde farklı bileşenlerin de olduğu alkollü bir içkidir. Türkiye’de tekel bayiiler başta olmak üzere Migros gibi süpermarketlerde de bu içeceği bulabiliyorsunuz. Volim fiyatları ise KDV ve ÖTV oran artışlarından sonra zamlandı! Volim güncel fiyatı kaç TL oldu? Sizler için inceleyeceğiz.

  Volim çeşitleri, genel olarak aroma türlerine göre değişiklik gösterir. Yeni volim fiyat listesi, bu çeşitlere göre belirlense de alternatifler arasında fiyat farklılığı bulunmuyor. Sadece 25 cl ve 100 cl gibi miktar bakımından fiyat farklılıkları mevcuttur. Volim fiyatları, genellikle miktarlar arasında değişiklik gösteriyor.

  Volim çeşitleri güncel olarak şu şekildedir:

  • Kokteyl Volim
  • Vişneli Volim
  • Limonlu Volim
  • Redbull Volim
  • Yeşil Elma Volim
  • Orman Meyveli Volim
  • Kavunlu Volim
  • Kolalı Volim

  Şimdi bu çeşitlere göre fiyatları ve diğer detayları inceleyelim…

  İlginizi çekebilir: Migros’ta Bira Ne Kadar?

  Güncel Volim Fiyatları 2024 – Tam Liste!

  Volim alkol fiyatları, ilgili markanın Kırbıyık Holding’e ait olması nedeniyle tamamen Kırbıyık fiyat stratejilerine göre belirlenmektedir. KDV ve ÖTV artışları, maliyetleri yükselttiğinden dolayı bu durum, Volim satış fiyatına zam olarak yansımaktadır.

  Volim fiyatı, Kırbıyık Holding fiyat politikalarına göre belirlenirken Türkiye’de alkol fiyatını etkileyen ekonomik gelişmeler de fiyatı artırmaktadır. Tüm bu faktörlere göre 2024 yılında volim fiyatı da artış gösterdi!

  Volim fiyatları 2024’te zamlı ve güncel haliyle aşağıdaki gibidir:

  Volim ÇeşitleriFiyatı
  250 ML Volim Fiyatı (Tüm Çeşitler)96 TL
  1 Litre Volim Fiyatları (Tüm Çeşitler)220 TL
  Volim Cosmopolitan Fiyatları220 TL
  Holidays & Limon 33 cl96 TL
  Laurier Hawaii Volim Fiyatı 100’lük220 TL
  Volim fiyatı ne kadar?

  Görüldüğü üzere volim fiyatı 96 TL ile 220 TL arasında değişmektedir. Migros ve diğer satış noktalarında hemen hemen aynı olan fiyatları sürekli takip ediyoruz ve değişmesi halinde içeriğimizin tablo kısımlarını güncelleyeceğiz.

  Şimdi volim fiyat listesini daha detaylı olarak çeşitlere göre inceleyelim.

  1- Volim 250 ML Fiyatları

  Volim fiyatları, çeşitler arasında değişmemektedir. Sadece miktar bakımından fiyatlar fark ettiği için tüm aroma çeşitlerini tek bir başlıkta değerlendirebiliriz. Migros volim fiyatına ise daha sonra değineceğiz.

  Güncel olarak volim çeşitleri limon, yeşil elma, kavun, kola, Redbull, vişne gibi aromatik unsurlar içermektedir. 25 cl volim fiyatı ise hemen her satış noktasında aynıdır. Güncel bilgiler şu şekilde…

  • 25 cl Volim Fiyatları (Limonlu & Vişneli & Kavunlu): 96 TL

  Öneri içerik: Migros Cin Fiyatları

  2- 1 Litre Volim Fiyatı

  Volim 1 Litre Fiyatları
  Volim 1 Litre Fiyatları

  Volim markasının 1 litre ürünleri de bulunmaktadır. Volim içeceğinde fiyat avantajı için 100 cl’lik seçeneklere yönelebilirsiniz. Güncel fiyat bilgileri ise aşağıda paylaşılmıştır.

  • Volim fiyatları 1 litrelik tüm çeşitler için 220 TL olarak belirlenmiştir.

  3- Migros Volim Fiyatları

  Son olarak Volim Migros fiyatı bilgilerini paylaşalım. Migros, tüm alkollü içeceklerde olduğu gibi Volim içeceği için de markanın tavsiye edilen satış fiyatını etiketlerine yansıtmaktadır. Bu bakımdan tekel bayiilere göre daha uygun fiyatı bulabiliyorsunuz. Ancak her Migros mağazasında ilgili içeceği bulamayabilirsiniz. Bunun için 5M – 3M gibi büyük Migros mağazalarına uğramanız gerekir.

  • Migros volim fiyatları 25 cl için 96 TL, 1 litrelik seçenekler için 220 TL’dir.

  Güncel Volim fiyat listesi bu şekildeydi… Şimdi 2024 yılı içerisinde Volim’in zam yolculuğunu inceleyelim.

  İlginizi çekebilir: Migros’ta Viski Fiyatları

  Volim Güncel Fiyatı Zamlandı mı?

  Volim Çeşitleri ve Fiyatları
  Volim Çeşitleri ve Fiyatları

  Türkiye’de alkol fiyatları 2024 yılında zam yağmuruna uğradı! KDV ve ÖTV temelli vergilerin oranındaki artışlar, alkol satış fiyatına zam olarak yansıdı. Bu zamlardan Volim çeşitleri de etkilenmiştir. Sene başında 75 TL  civarında olan Volim’in fiyatı, güncel olarak 96 TL’dir. Bu da tüm Volim fiyatlarında %28’e varan fiyat artışının olduğunu gösteriyor.

  Doğal olarak Volim güncel fiyatlarının zamlandığını, KDV ve ÖTV vergilerindeki artışlardan etkilendiğini söyleyebiliriz. Tekel bayiiler, markaların tavsiye edilen satış tutarının üzerinde fiyat belirlerken, Migros ve CarrefourSA gibi büyük süpermarketlerde ilgili satış fiyatlarını görebiliyorsunuz.

  BONUS: Volim Alkol Oranı

  Son olarak Volim fiyatları haricinde ilgili içeceğin alkol oranı hakkında bilgiler verelim. Volim’in alkol oranı %14,4 cl olarak belirlenmiştir. Yani 1 litrelik Volim’de 144 ml alkol bulunmaktadır. Benzer içki çeşitlerine baktığımızda Volim alkol oranının yüksek olduğunu görüyoruz. Bu nedenle tüketiminde dikkatli olunmasında fayda bulunuyor.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.