DOLAR

32,8583

-0.01%
EURO

35,6967

-0.09%
ALTIN(gr)

2.543,28

-0,03%
BİST 100

11089.53

-0,03%
  Antalya Hal Fiyatları 2024: Güncel Bugünkü Tablo..

  Antalya Hal Fiyatları 2024: Güncel Bugünkü Tablo..

  ABONE OL
  23 Aralık 2023 14:46
  Antalya Hal Fiyatları 2024: Güncel Bugünkü Tablo..
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Antalya hal fiyatları, bölgede yaşayan pazarcılar ve tüketiciler tarafından sıklıkla merak ediliyor ve araştırılıyor. Hal fiyatı, direkt olarak sebze ve meyve piyasasını etkilediği için oldukça önemlidir. Antalya toptancı hali fiyatları ise hem Akdeniz bölgesinin, hem de Türkiye’nin sebze ve meyve ihtiyacını karşılama açısından büyük bir potansiyele sahiptir.

  Antalya hal fiyat listesi, büyükşehir belediyesi tarafından düzenli olarak her gün yayınlanıyor. Ancak sebze ve meyve fiyatlarını ayrı ayrı görebileceğiniz tablolarımız ile tüm seçenekleri detaylı olarak değerlendirebilirsiniz. Antalya hal fiyatları bugün ne durumda? Şimdi inceleyin…

  Antalya Toptancı Hali Komisyoncular Listesi

  Antalya toptancı hali komisyoncular listesi, hal bünyesinde satış gerçekleştiren tüm komisyoncuların yer aldığı listeyi ifade eder. Antalya’da halde satış yapan birçok komisyoncu olduğundan dolayı, listeyi detaylı olarak incelemek önemlidir. Antalya hal fiyatları 2024’te piyasa açısından tüm verilerin sunulduğu bir tabloyu yansıtmaktadır.

  Antalya halinde sebze ve meyve satışı gerçekleştiren birçok komisyoncu bulabilirsiniz. Halden alışveriş yapmak için ise belirli miktarlarda satın alım işlemi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Örneğin 1 KG domates alamıyorken en az 1 kasa domates almak gibi kuralları bulunmaktadır. Şimdi fiyat listesini detaylı olarak inceleyelim…

  Öneri içerik: Gazipaşa Hal Fiyatları

  Antalya Hal Fiyatları Bugünkü Liste

  Antalya Toptancı Hali Fiyatları
  Antalya Toptancı Hali Fiyatları

  Antalya hal fiyatı, bölgede tarımsal faaliyetle uğraşan birçok kişi için önemlidir. Çünkü tarımda üretilen ürünler çeşitli yollarla hallere gelir ve buradan tüm Türkiye’ye dağıtılır. Dolayısıyla tarımla uğraşan çiftçilerin mahsullerini paraya dönüştürdüğü yer olarak hal piyasasını örnek verebiliriz.

  Antalya hal fiyatları 2024’te bugünkü güncel listesiyle aşağıdaki gibidir:

  ÜrünMin. FiyatMaks. Fiyat
  Çarli Biber KG14 TL24 TL
  Hıyar KG16 TL24 TL
  Ispanak KG12 TL20 TL
  Yerli Muz KG22 TL27 TL
  Patlıcan KG26 TL35 TL
  Kuru Soğan KG6 TL8 TL
  Pembe Domates KG20 TL32 TL
  Karnabahar KG10 TL18 TL
  Nane BAĞ6 TL10 TL
  Pırasa KG12 TL17 TL
  Antalya Hal Fiyatları

  NOT: Antalya hal fiyat listesi, temel ürünler için bu şekildedir. Ürün çeşitleri, mevsimsel etkiye göre değişiklik gösterse de ortalama fiyatlar minimum ve maksimum olacak şekilde tabloda yer aldığı gibidir.

  Şimdi Antalya sebze hal fiyatları ile devam edelim…

  İlginizi çekebilir: Alanya Hal Fiyatı

  1- Antalya Sebze Hal Fiyatları

  Antalya Meyve Sebze Hali Fiyatları
  Antalya Meyve Sebze Hali Fiyatları

  Antalya denildiğinde akla ilk olarak portakal, mandalina gibi turunçgiller gelse de aslında sebze ürünleri açısından da ilgili şehir oldukça önemlidir. Domatesten patatese kadar birçok üründe Antalya, Türkiye’nin en önemli üretici şehirlerinden birisidir. Bu nedenle Antalya hal fiyatları listesinde sebzelerin önemi büyüktür.

  Antalya hal fiyat listesinde temel sebze grubu ürünlerinin fiyatları aşağıdaki gibidir:

  ÜrünMin. FiyatMaks. Fiyat
  Kapya Biber KG24 TL38 TL
  Dereotu BAĞ4 TL7 TL
  Beypazarı Havuç KG6 TL12 TL
  Ispanak KG12 TL20 TL
  Pırasa KG12 TL17 TL
  Yeşil Soğan KG40 TL70 TL
  Nane BAĞ6 TL10 TL
  Pembe Domates KG20 TL32 TL
  Altın Çilek 125 GR Paket50 TL55 TL
  Antalya Hali Sebze Fiyatları

  NOT: Antalya hal domates fiyatları, pembe, kokteyl, salkım gibi birçok çeşit için farklıdır. Ancak özellikle lüks domates sevenler için ideal seçenek olan pembe domates, kâr marjı açısından pazarcılara yüksek gelir sağlayabilir.

  Öneri içerik: Serik Hal Fiyatları

  2- Antalya Meyve Hal Fiyatları

  Antalya Meyve Fiyatları
  Antalya Meyve Fiyatları

  Antalya hal fiyatları için meyveler, temel ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Özellikle kış mevsiminde portakal ve mandalina için en önemli üretim noktalarından birisi Antalya olmaktadır. Ayrıca Antalya hal nar fiyatları gibi pek çok ürün için araştırmalar yapılabiliyor. Ürün fiyatlarını detaylı olarak aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

  Antalya hali meyve fiyatları aşağıdaki gibidir:

  ÜrünMin. FiyatMaks. Fiyat
  Ananas Adet55 TL65 TL
  Ayva KG20 TL35 TL
  Avokado Adet22 TL33 TL
  Nar KG19 TL28 TL
  Golden Elma28 TL30 TL
  Antalya hali meyve fiyatları

  Antalya hal fiyatları bu şekildeydi… Şimdi fiyatlar hakkındaki bilgileri özetleyelim.

  İlginizi çekebilir: Kumluca Hal Fiyat Listesi

  Antalya Hal Fiyat Listesi Güncel Mi?

  Antalya’da hal fiyatları, büyükşehir belediyesi tarafından her gün web sitesi aracılığıyla paylaşılmaktadır. Ancak ilgili listede meyve ve sebzeleri ayrı ayrı incelemek, bazen zor olabiliyor. Bu içerikte sizlere meyveler için ayrı, sebzeler için ayrı hal fiyat listesi sunmaktayız. Tablolarda yer alan tüm fiyatlar günceldir ve bugünkü listeyi yansıtmaktadır.

  Konuyla ilgili olarak alım – satım işlemleri ve görüşleriniz için yorumlar bölümünü kullanabilir, Antalya hal fiyatları hakkında düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.