DOLAR

32,8583

-0.01%
EURO

35,6967

-0.09%
ALTIN(gr)

2.543,28

-0,03%
BİST 100

11089.53

-0,03%
  Kumluca Hal Fiyatları 2024 Listesi – Bugünkü Hal Piyasası

  Kumluca Hal Fiyatları 2024 Listesi – Bugünkü Hal Piyasası

  ABONE OL
  23 Aralık 2023 14:44
  Kumluca Hal Fiyatları 2024 Listesi – Bugünkü Hal Piyasası
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Antalya Kumluca hal fiyatları, ilçe genelinde tarımsal faaliyette bulunan birçok kişinin her gün kontrol ettiği bir listedir. Antalya’da hal fiyatları genel olarak büyükşehir belediyesinin web sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. Ancak Kumluca hal fiyatı listesiyle bu içerikte sebze ve meyve fiyatlarını ayrı ayrı inceleyebilir, diğer bilgilere hâkim olabilirsiniz.

  Kumluca sebze hal fiyatları, bölgede sebze üretiminin daha fazla gerçekleşmesiyle birlikte daha önemlidir. Ancak Kumluca hal piyasası için meyvelerin de önemli olduğunu söylemek gerekiyor. Ek olarak Kumluca hal müdürlüğü iletişim bilgilerini de paylaşıyor olacağız… İşte tüm detaylar!

  Kumluca Hal Piyasası Hakkında

  Kumluca hal piyasası, alıcı ve satıcıların buluştuğu, Akdeniz Bölgesi ve Türkiye açısından kritik öneme sahip bir ticaret merkezidir. Kumluca halinde birçok meyve ve sebze gün içerisinde satılmaktayken, mevsime göre her türlü ürünü bulabilmeniz mümkündür.

  Antalya’da yaşayan çiftçilerin gelirleri açısından buradaki fiyatlar oldukça önemlidir. Kumluca hal fiyatlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

  Piyasa içerisinde arz ve talebe göre fiyatlar belirlenirken, aynı zamanda ekonomide yaşanan gelişmeler de fiyatları etkilemektedir. Özellikle meyve ve sebze fiyatları üzerinde mevsimsel beklentilerin de etkili olduğunu söyleyebiliriz. Kumluca hali sebze fiyatları ve diğer seçenekleri sizler için inceledik.

  Öneri içerik: Gazipaşa Hal Fiyatı

  Antalya Kumluca Hal Fiyatları Bugünkü Liste

  Kumluca Hal Fiyat Listesi
  Kumluca Hal Fiyat Listesi

  Kumluca hal fiyatı, mevsimsel etkiler başta olmak üzere talep ve arz doğrultusunda belirlenmektedir. Fiyat listesinde meyve ve sebzeler dâhil birçok ürün yer almaktadır. Tabloda yer alan minimum ve maksimum fiyat sütunlarıyla kâr marjınızı belirleyebilirsiniz.

  Antalya Kumluca hal fiyatları 2024 bugünkü listesi şu şekildedir:

  ÜrünMin. FiyatMaks. Fiyat
  Karnabahar KG10 TL18 TL
  Domates KG15 TL25 TL
  Ispanak KG12 TL20 TL
  Maydanoz KG5 TL7,50 TL
  Limon KG5 TL11 TL
  Patates KG12 TL15 TL
  Pırasa KG12 TL17 TL
  Patlıcan KG26 TL35 TL
  Elma Golden Kg28 TL30 TL
  Brokoli KG15 TL28 TL
  Kumluca Hal Fiyatları Bugün

  Kumluca hal fiyatları güncel olarak bu şekildedir. Tablo, her gün yenilenmekte ve güncel fiyatlar sizlere yansıtılmaktadır. Şimdi sebze ve meyveleri ayrı ayrı olacak şekilde inceleyelim…

  Öneri içerik: Alanya Hal Fiyatları

  1- Kumluca Sebze Hal Fiyatları

  Kumluca Hali Sebze Fiyatları
  Kumluca Hali Sebze Fiyatları

  Antalya Kumluca sebze hal fiyatları, bölgede yoğun olarak sebze üretimi gerçekleştiğinden dolayı oldukça önemlidir. Kumluca hal piyasasında da yapılan alım – satım işlemlerinin birçoğu sebzeler üzerinden gerçekleşiyor. Çünkü meyve fiyatlarının yüksek olması söz konusu olduğundan, pazarcılar bu fiyatta ürün satışı yapmakta zorlanıyorlar diyebiliriz.

  Kumluca hal fiyatları sebzeler için güncel bugünkü listeyle aşağıdaki gibidir:

  ÜrünMin. FiyatMaks. Fiyat
  Sivri Biber KG24 TL32 TL
  Bal Kabağı KG10 TL13 TL
  Nane Bağ6 TL10 TL
  Roka Bağ4 TL9 TL
  Kuru Soğan KG6 TL8 TL
  Kumluca hali sebze fiyatları

  2- Kumluca Hali Meyve Fiyatları

  Kumluca Hali Meyve Fiyatları
  Kumluca Hali Meyve Fiyatları

  Kumluca hal piyasası açısından bir diğer önemli ürün grubu olan meyve fiyatlarını inceleyelim. Kumluca hal fiyatı içerisinde meyve fiyatları oldukça önemlidir. Bölge tarımcılarının birçoğu meyve üretimi gerçekleştirirken yöreye özgü meyvelerin Türkiye’nin dört bir yanına ihracı da söz konusudur.

  Kumluca hal fiyatları 2024 listesinde meyveler için belirlenen fiyat aralıkları şu şekildedir:

  ÜrünMin. FiyatMaks. Fiyat
  Elma Granny Smith KG30 TL40 TL
  Yerli Muz KG22 TL27 TL
  Sıkmalık Portakal KG12 TL16 TL
  Mango Adet32 TL47 TL
  Avokado Adet22 TL33 TL
  Kumluca hali meyve fiyatları

  Kumluca hal piyasasında güncel fiyatlar bu şekildeydi. Meyve ve sebzeler için belirlenen fiyatlar, mevsimsel etki baz alınarak saat farkıyla değişebilmektedir. Bu nedenle güncel fiyat bilgilerini almak için Antalya Kumluca haline ziyaret etmeniz önemlidir. Yapacağınız ziyaretlerde piyasayı iyi bir şekilde anlayabilmek için mutlaka aynı ürün için farklı satış noktalarını geziniz.

  Şimdi Kumluca hal fiyatları açısından önemli bir konuya daha değinelim: Hal müdürlüğü iletişim bilgileri…

  Öneri içerik: Antalya Hal Fiyat Listesi

  Kumluca Hal Müdürlüğü İletişim

  Kumluca hal müdürlüğü, belediyeye bağlı olarak hizmet veren ve hal kurumlarıyla ilgilenen bir birimdir. Kumluca’da hal fiyatları, temel olarak müdürlük tarafından yayımlanmaktadır. Piyasa açısından ise denetleyici bir kurum görevini gören Kumluca hal müdürlüğü iletişim bilgileri ise şöyle:

  • Adres: Merkez Mahallesi, Hal Sokağı, 2 Toptancı Hali, Kumluca – ANTALYA
  • Telefon: 0242 889 04 24

  Kumluca hal fiyatları hakkında alım – satım iletişimleri dahil tüm yorumlarınızı aşağıdaki YORUM sekmesinden gerçekleştirebilirsiniz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.