DOLAR

32,8359

-0.22%
EURO

35,6565

-0.63%
ALTIN(gr)

2.540,80

0,25%
BİST 100

11089.53

0,25%
  Bim Maaşları 2024: Ne Kadar Oldu? Part Time Maaşı!

  Bim Maaşları 2024: Ne Kadar Oldu? Part Time Maaşı!

  ABONE OL
  2 Şubat 2024 05:57
  Bim Maaşları 2024: Ne Kadar Oldu? Part Time Maaşı!
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Türkiye’de perakende zincir market sektörü denildiğinde akla ilk gelen markalardan birisi olan Bim’de çalışmak, birçok kişinin merak ettiği kariyer fırsatlarından birisidir. Bim maaşları 2024 yılı için bu doğrultuda çokça merak ediliyor. Bim çalışan maaşları ne kadar? Güncel bilgileri sizlere sunuyoruz…

  Bim maaşı, diğer market personellerine göre prim vb. ek desteklerle daha yüksektir. Ek olarak Bim’de part time çalışmak da mümkün. Bu doğrultuda Bim part time maaşları bilgilerini de paylaşacağız. O halde Bim’de maaşlar ne kadar? İnceleyelim…

  Bim Çalışan Maaşları Ne Kadar Oldu?

  Bim Personel Maaşları
  Bim Personel Maaşları

  Bim’de çalışmak isteyen birçok kişi, ilgili kurumun personellerine ne kadar maaş ödediğini araştırıyor. 2023 yılının Temmuz ayında gelen zamlardan sonra Bim’de maaş ne kadar oldu? Sizlere güncel bilgileri sağlayacağız.

  Bim maaşları kasiyer, depo görevlisi, reyon görevlisi, müdür yardımcısı, müdür, bölge sorumlusu gibi pozisyonlar için farklılıklar içeriyor. Genel olarak Bim’de başlangıç maaşları asgari ücretin biraz daha üzerindedir. Detayları aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

  Öneri içerik: A101 Maaşları

  Bim Maaşları 2024: Güncel Bilgiler…

  Bim personel maaşları, yukarıda belirttiğimiz kadro ve pozisyonlara göre belirlenmektedir. Maaşlara ek olarak prim seçenekleri de mevcuttur. Prim sistemi, hedef ciroyu sağlayan mağaza personellerine dağıtılmaktadır.

  Bim maaşları 2024 yılında zamlı haliyle aşağıdaki gibidir:

  KadroMaaş
  Bim Kasiyer Maaşları18.000 TL
  Bim Depo Görevlisi Maaşı19.000 TL
  Bim Reyon Görevlisi Maaşları18.000 TL
  Bim Müdür Yardımcısı Maaşı22.500 TL
  Bim Mağaza Müdürü Maaşları27.500 TL
  Bim Bölge Sorumlusu Maaşı35.000 TL
  Bim Part Time Maaşları11.750 TL
  Bim’de Çalışan Maaşları Ne Kadar?

  Bim iş başvurusu yaparak personel olarak işe başlayabilir, yukarıdaki maaşlara sahip bir çalışan olabilirsiniz. Bim maaşları,  primler ve diğer hak edişler hariç net tutar olarak yansıtılmıştır.

  İlginizi çekebilir: Orman Muhafaza Memuru Maaşları

  Bim Part Time Maaşları Ne Kadar?

  Bim Maaşları 2024
  Bim Maaşları 2024

  Bim’de part time çalışmak için de seçenekleriniz mevcuttur. Bim part time maaşları, haftalık 30 saat üzerinden hesaplanarak yatırılır. Bim çalışma şartları içerisinde part time personel olursanız haftalık 30 saat çalışmanız gerekiyor. Çalışma düzeni ve saatleri, tamamen mağaza yöntemi tarafından belirlenmektedir.

  Buna göre Bim’de part time personel maaşları aşağıdaki gibidir:

  • Bim part time maaşı güncel olarak ortalama 11.750 TL civarındadır.

  HATIRLATMA: Bim maaşları; mesai, prim ve deneyim süresi gibi kriterlere göre değişiklik gösterebilecektir.

  Bim Maaşları Ne Zaman Yatar?

  Bim çalışan maaşlarını merak eden birçok kullanıcı aynı zamanda maaşların ayın kaçında yattığını da araştırıyor. Bu doğrultuda Bim maaşları ne zaman yatar şeklinde çokça soru alabiliyoruz.

  Bim’de maaşlar her ayın 1’i itibariyle Garanti BBVA hesabınıza yatırılmaktadır. İŞKUR aracılığıyla Bim’de çalışıyorsanız, bu süreç boyunca maaşınızın Halk Bankası’na yatacağını söyleyelim. Bu anlamda Bim maaşları hangi bankaya yatırılıyor sorusunu da yanıtlamış olalım…

  İlginizi çekebilir: Gratis Personel Maaşları

  Bim’de Çalışmak Hakkında Yorumlar

  Bim'de Çalışmak
  Bim’de Çalışmak

  Bim iş arayanlara birçok kariyer fırsatı sunan ve işe girdikten sonra meslekte yükselme imkânı tanıyan kurumların başında geliyor. Özellikle Bim’de çalışmak yorumlar açısından incelendiğinde personellerin mutlu ve memnun olduğunu söyleyebiliriz.

  Bim çalışanları maaşların gününde yatmasından oldukça memnundur. Ayrıca çalışma saatlerine uyum sağlanması, yani ek mesai kavramının fazla olmaması da ayrıca bir memnuniyet sağlamıştır. Mesai olması durumunda ise ek ücretler Bim maaşlarına yansımaktadır.

  Olumsuz yorumların birçoğu mağaza içerisindeki yönetim personellerinin kötü davranışı üzerine yapılmıştır. Elbette bunlar spesifik örnekler olduğu için istisna kapsamında değerlendirilebilmektedir. Ek olarak Bim maaşlarını yetersiz bulan personeller de mevcuttur.

  Bunlar haricinde Bim’in personellerine kariyer imkânı tanıması da olumlu karşılanmıştır. Örneğin kasiyer olarak girdiğinizde şartları sağlıyorsanız ve eğitim durumunuz istenen derecedeyse, sınavlarda başarı sağlayarak önce müdür yardımcısı, sonra müdür, daha sonra bölge sorumlusu olabiliyorsunuz. Bu tamamen size bağlı… Şimdi Bim maaşları 2024 bilgileri haricinde iş başvurusu hakkındaki detayları paylaşalım.

  Öneri: Gündem kategorisiyle son dakika gelişmelerinden haberdar olun…

  Bim İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Bim maaşları ne kadar oldu sorusunu yanıtladık. Son olarak Bim’de işe girmek için başvuruları nasıl ve nereden yapacağınızı inceleyelim.

  Öncelikle Bim’de işe girmek için 2 farklı seçeneğin yer aldığını söyleyelim. Birincisi doğrudan Bim aracılığıyla işe girmek, ikincisi ise İŞKUR aracılığıyla işe girmektir. İŞKUR aracılığıyla işe girdiğinizde deneme süresine tâbi tutulacağınızı söyleyebiliriz.

  Bim iş başvurusu nasıl yapılır? Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz:

  • Bim İş Başvuru Formu bağlantısına tıklayın.
  • Burada yer alan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurun.
  • Daha sonra onay kutularını işaretleyin ve “Gönder” butonuna tıklayın.
  • Formda yer alan telefon numarasına kısa süre içerisinde dönüş yapılıyor ve görüşmeye çağrılıyorsunuz.

  Bim maaşları hakkındaki görüş ve düşünceleriniz neler? Yorumlar bölümünden düşüncelerinizi belirtebilir, diğer okuyucularımızın da faydalanmasını sağlayarak katkıda bulunabilirsiniz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.