DOLAR

32,8579

0.02%
EURO

35,7632

-0.01%
ALTIN(gr)

2.542,16

0,30%
BİST 100

11089.53

0,30%
  Bim Nutella Fiyatı 2024 Listesi | Sayley – Peripella – Nutella

  Bim Nutella Fiyatı 2024 Listesi | Sayley – Peripella – Nutella

  ABONE OL
  2 Şubat 2024 04:34
  Bim Nutella Fiyatı 2024 Listesi | Sayley – Peripella – Nutella
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Nutella, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de sıklıkla tüketilen kakaolu fındık krema markalarının başında geliyor. Nutella alışverişini hesaplı bir şekilde yapmak isteyenler ise alternatif marketleri aramaktadır. Bim Nutella fiyatı 2024 yılında ne kadar oldu? Tüm çeşitleri inceliyoruz!

  Nutella markasına ek olarak Bim Peripella fiyatlarını da inceleyeceğiz. Ayrıca yine Bim’in kendi markası olan Sayley fiyatı hakkında da bilgi sahibi olacaksınız. 400, 630, 750 gramlık kavanozlarda bulunan Bim Nutella fiyatları ne kadar? İşte yanıtı…

  Bim’deki Nutella Çeşitleri Nelerdir?

  Bim’deki Nutella çeşitleri, genel olarak aynı isimdeki marka ile sağlanırken ayrıca Peripella ve Sayley gibi alternatif markalara da yer verilmektedir. Bim Sayley fiyatı çokça araştırılsa da Peripella gibi marka seçeneğiniz de bulunmaktadır. Merak edenlere hemen bir dipnot ekleyelim, Sayley ve Peripella markaları, Bim’in kendisine ait sürülebilir krem çikolata üretimi yapan markalardır.

  Bim’de Nutella çeşitleri güncel olarak şu şekildedir:

  • Peripella (Krokantlı)
  • Sayley (Duo)
  • Nutella (400 gr, 630 gr, 750 gr, 1000 gr)

  Yukarıdaki ürün ve çeşitleri her zaman Bim mağazalarında bulabiliyorsunuz. Ancak bazı miktar çeşitleri bulunamayabilir. Bu noktada ilgili mağazanın stok durumuna göre hareket edilmektedir. Bim Nutella fiyatı, aktüel dönemlerinde indirime girebilmektedir. Şimdi güncel fiyatları inceleyelim…

  Öneri içerik: Bim Casey Kek Fiyatları

  Bim Nutella Fiyatı 2024: Peripella, Sayley…

  Bim Nutella Fiyatları
  Bim Nutella Fiyatları

  Bim Nutella fiyatları, ilgili markanın miktar bazındaki çeşitlerine göre değişmektedir. Bim’deki Nutella çeşitleri içerisinde yer alan Peripella ve Sayley ise, her zaman en uygun fiyat garantisini vermektedir. Özellikle indirim ve kampanya dönemlerinde fiyatlardaki avantajların daha da arttığını söyleyebiliriz.

  Bim Nutella fiyatı 2024 listesi Peripella ve Sayley markaları da dâhil olmak üzere aşağıdaki gibidir:

  Bim’deki Nutella ÇeşitleriFiyat
  Bim Nutella 400 GR Fiyatı72,50 TL
  Bim Nutella 630 GR Fiyatları109,00 TL
  Bim Nutella 750 GR Fiyatı129,50 TL
  Bim Nutella 1 KG Fiyatları158,50 TL
  Peripella 400 GR Fiyatı49,50 TL
  Bim Sayley Fiyatları 500 GR49,50 TL
  Peripella Krokantlı 500 GR Fiyatı79,00 TL
  Bim Sayley Duo Fiyatı 500 GR49,50 TL
  Bim Nutella Fiyatları Ne Kadar?

  Bim Nutella fiyatları ve çeşitleri bu şekildedir. Sayley ve Peripella fiyatları, tabloda da görüldüğü üzere oldukça uygundur. Kalite olarak kullanıcılar arasında tartışmalar bulunsa da fiyatlar genel olarak iyi seviyededir. Şimdi Bim Nutella fiyatı için detayları sunalım…

  1- Bim Peripella Fiyatı

  Peripella, Bim adına üretim gerçekleştiren fındık kreması üretimi yapan bir markadır. Alternatif ürünlere göre fiyatlarının uygun olması ve kalite içermesi, kişilerin tercih etmesini sağlıyor. Peki, Bim Peripella fiyatları ne kadar? İşte yanıtı:

  • Peripella 400 GR Kakaolu Fındık Kreması Fiyatları: 49,50 TL
  • Peripella 500 GR Krokantlı Fındık Kreması Fiyatı: 79,00 TL

  2- Bim Sayley Fiyatları

  Bim Sayley Peripella Fiyatları
  Bim Sayley Peripella Fiyatları

  Bim Nutella fiyatı denildiğinde akla gelen markalardan bir diğeri Sayley’dir. Sayley, Peripella markasına benzer şekilde sadece Bim adına üretim gerçekleştiren bir markadır. Bim’de Sayley fiyatları ise Peripella’ya göre daha uygundur.

  Bim Sayley fiyatları güncel olarak aşağıdaki gibidir:

  • Sayley Kakaolu Fındık Kreması 500 GR: 49,50 TL
  • Sayley Duo Fındık Kreması 500 GR: 49,50 TL

  3- Bim Nutella Fiyatları

  Bim'de Nutella Fiyatı Ne Kadar?
  Bim’de Nutella Fiyatı Ne Kadar?

  Bim’deki Nutella fiyatlarını inceledik. Şimdi orijinal markaya ait ürünleri fiyat bakımından aktaralım. Bim Nutella fiyatları, A-101 ve Şok gibi alternatif marketlere göre çok daha uygundur. Ancak çeşitler itibariyle mağazalar arasında stok farklılıkları bulunabiliyor. Örneğin 1000 gramlık seçeneği her mağazada bulmanız mümkün değildir.

  Bim Nutella fiyatı 2024 yılında aşağıdaki gibidir:

  • Nutella 400 GR Kakaolu Fındık Kreması: 72,50 TL
  • Nutella 630 GR Kakaolu Fındık Kreması: 109,00 TL
  • Nutella 750 GR Kakaolu Fındık Kreması: 129,50 TL
  • Nutella 1000 GR Kakaolu Fındık Kreması: 158,50 TL

  İlginizi çekebilir: Bim’de Salça Ne Kadar?

  Bim’de Nutella Fiyatı Neden Ucuz?

  Bim Nutella çeşitleri, ilgili marketin kendi fiyat stratejileri gereğince diğer seçeneklere göre oldukça ucuzdur. Özellikle Peripella ve Sayley fiyatlarının daha da uygun olduğunu söyleyebiliyoruz. Peki, Bim Nutella fiyatı neden bu kadar ucuz? Gelin inceleyelim:

  • Bim, tüm ürünlerde olduğu gibi Nutella ürünlerinde de uygun fiyat stratejisi yürütmektedir.
  • Uygun fiyatın arkasında yatan strateji ise stok durumu ile alakalıdır. Bim, markalarla yaptığı anlaşma gereğince tüm mağazalar için yüksek miktarda stok satın alabiliyor. Bu da fiyatları daha çok düşürme imkânı yaratıyor.
  • Bim’in kendi markası olan Peripella ve Sayley’de ise üretim kontrolü bizzat marketin kendisinde olduğu için fiyatlama düşük tutulabiliyor.
  • Tüm bu nedenler, Bim’in uygun fiyatlı alışveriş stratejisini başarılı bir şekilde gerçekleştirmesine olanak sağlıyor.

  İlginizi çekebilir: Bim’de Un Fiyatları

  Bim Nutella fiyatı 2024 bilgilerini Sayley, Peripella markaları da dahil olmak üzere tüm detaylarıyla açıkladık. Fiyatlar, güncel ekonomik gelişmelere bağlı bir şekilde değişebilir. Bu nedenle fiyat takibi açısından sayfamızı düzenli aralıklarla kontrol edebilirsiniz. Soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.