DOLAR

32,5067

-0.12%
EURO

34,9822

0.4%
ALTIN(gr)

2.429,69

0,28%
BİST 100

9800.35

0,28%
  Bim Un Fiyatları 2024: Efsane Un Markası ve Çeşitleri

  Bim Un Fiyatları 2024: Efsane Un Markası ve Çeşitleri

  ABONE OL
  4 Şubat 2024 03:59
  Bim Un Fiyatları 2024: Efsane Un Markası ve Çeşitleri
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Un, mutfakların vazgeçilmez ürünü olarak en temel gıdalarımız arasında yer alıyor. Günümüzde gerçekleşen zamlarla birlikte insanlar daha çok uygun fiyatlı un markaları arayışında… Buna paralel olarak Bim un fiyatları 2024 yılında fazlaca araştırılıyor.

  Bim un fiyatı, temelde Efsane markası için listelense de Söke ve Sinangil gibi farklı un markaları da mağazalarda yer almaktadır. Bim market un fiyatları, diğer alternatif süper marketlere göre oldukça uygun durumdadır. Bim’de un fiyatı ne kadar? Güncel listeyi sizlere aktarıyoruz…

  Bim Un Markaları ve Çeşitleri

  Bim Un Fiyatı
  Bim Un Fiyatı

  Bim un çeşitleri, markalar özelinde 2 KG, 5 KG ve 10 kilo olacak şekilde raflardaki yerini alıyor. Bim un fiyatları da Efsane markası başta olmak üzere Söke, Tellioğlu, Torku ve Sinangil gibi farklı alternatiflere sahiptir.

  Efsane un fiyatları, diğer markalara nispeten çok daha ucuzken, kalite bakımından da oldukça iyi özellikler sağlıyor. Buna bağlı olarak Bim un markaları ve çeşitlerini sizler için sıralayalım:

  • Efsane
  • Söke
  • Tellioğlu
  • Torku
  • Sinangil

  Bim’de yer alan un markaları, temel olarak bu şekildedir. Ancak Bim un fiyatlarının sergilendiği bazı aktüel dönemlerinde, indirim ve kampanyalara özel olarak dönemsel farklı markalar da gelebiliyor. Bim 1 kilo un fiyatı çokça merak edilse de ilgili gramajda herhangi bir ürün bulunmamaktadır.

  Unun kilosu ne kadar sorusunu Bim için hesaplayarak sizlerle paylaşacağız. O halde Bim un fiyatı 2024 listesini paylaşalım…

  İlginizi çekebilir: Bim Nutella Fiyatları

  Bim Un Fiyatları 2024: Efsane, Söke, Sinangil…

  Bim’de un fiyatı, Efsane markasının en iyi fiyatlama politikasıyla şekillenirken diğer markalar için de fiyatların uygun olduğunu söyleyebiliriz. Efsane, Bim’in kendi un markası olarak biliniyor. Bu nedenle 5 KG ve 10 KG seçenekleri oldukça avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

  Bim un fiyatları 2024 listesi Efsane, Söke, Sinangil ve diğer markalara göre aşağıdaki gibidir:

  Bim Un ÇeşitleriFiyat
  Bim Efsane Un Fiyatı (2 KG)29,50 TL
  Bim 5 Kilo Un Fiyatları (Efsane)69,50 TL
  Bim 10 KG Un Fiyatı (Efsane)158,50 TL
  Torku 5 Kilo Un Fiyatı Bim72,50 TL
  Bim Sinangil Un Fiyatları (5 KG)75,00 TL
  Söke 5 KG Un Fiyatı79,50 TL
  Bim’de un fiyatı kaç TL? Yeni fiyat listesi…

  Bim Market un fiyatları, güncel olarak bu şekildedir. A-101 ve Şok Marketlere göre benzer fiyatlar yer alsa da hala en uygun seçeneğin Bim Marketler zincirinde olduğunu söyleyebiliriz. Ancak elbette Efsane markasının un kalitesi kullanıcılar arasında tartışmalıdır.

  Bim un fiyatları listesini miktar bazında detaylı olarak inceleyelim.

  1- Bim’de 10 KG Un Fiyatı Ne Kadar?

  Un fiyatları, 10 KG gibi yüksek miktarlı satın alındığında birim fiyat açısından daha uyguna geliyor. Özellikle Efsane un fiyatlarının düşük olması, avantajın daha da kapsamlı olmasını sağlamaktadır.

  Bim 10 KG un fiyatları bu nedenle çokça araştırılıyor. Bim un fiyatları 10 kilogramlık seçenekler için en çok avantajı Efsane markası sağlamaktadır. Bu ürünü tercih ettiğinizde kg başında un fiyatı giderek düşmektedir. Güncel fiyatı sizlere sunuyoruz…

  • Bim Efsane 10 KG Un Fiyatı: 158,50 TL’dir.

  2- Bim 5 Kilo Un Fiyatları

  Bim'de Un Fiyatları
  Bim’de Un Fiyatları

  Bim un fiyatı için en fazla seçenek 5 KG’lık miktarlarda yer alıyor. Söke, Torku, Efsane ve Sinangil gibi markaların 5 kilo un çeşitleri çokça bulunmaktadır. Bim un fiyatları 2024 listesinde de ilgili çeşitler oldukça uygun fiyatlı… 5 kilo un fiyatı Bim’de ne kadar? İşte yanıtı:

  • Sinangil 5 KG Un Fiyatları: 75,00 TL
  • Torku 5 KG Un Fiyatı: 72,50 TL
  • Efsane 5 Kilo Un Fiyatları: 69,50 TL
  • Söke 5 KG Un Çeşitleri ve Fiyatları: 79,50 TL

  Görüldüğü üzere Bim 5 KG un fiyatları içerisinde en uygun marka Efsane’dir. İlgili markanın 1 KG’lık seçeneği bulunmasa da ufak bir hesaplamayla bilgisini verelim.

  NOT: Efsane 1 KG un fiyatları, raflarda yerini almasa da güncel olarak 14,75 TL’ye gelmektedir.

  3- Bim 2 KG Un Fiyatları

  Bim’de un fiyatları ne kadar sorusunu 2 KG’lık seçenekler için yanıtlayalım. Bim 2 KG un fiyatları için markaların çok fazla seçeneği bulunmuyor. Güncel listede sadece Efsane 2 kilo un çeşitleri yer alıyor.

  • Efsane 2 KG un fiyatları güncel olarak 29,50 TL’dir.

  İlginizi çekebilir: Bim Salça Fiyatı Ne Kadar?

  Efsane Un Nasıl? Kullanıcı Yorumları

  Efsane Un Fiyatları
  Efsane Un Fiyatları

  Bim un fiyatlarının Efsane markası için oldukça uygun olduğunu gördük. Fiyatların ucuz olduğunu gören kişiler ise “Efsane un nasıl” şeklinde sorular sorabiliyor. Marka ve ürünleri hakkında gelen yorumlardan elde ettiğimiz bilgiler şu şekildedir:

  • Efsane un markasının çeşitleri, tam olarak kalite – performans ürünü şeklinde yorumlanmıştır. Bu haliyle kişiler fiyata göre genel bir memnuniyet içerisindedir.
  • Ancak un özellikleri bakımından diğer markalarla kıyaslandığında, kalitesinin biraz düşük olduğu söylenebilmektedir.
  • Olumsuz ya da olumlu yorumlar kişiye özel olduğu için ürünü satın alarak denemeniz ve bu şekilde bilgi edinmeniz önerilir.

  Öneri içerik: Bim Yufka Fiyatları

  Bim un fiyatları 2024 listesini sizlerle paylaştık. Fiyat değişiklikleri ya da konu hakkındaki düşüncelerinizi yorumlardan bizlere ulaştırabilirsiniz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.