DOLAR

32,8359

-0.22%
EURO

35,6565

-0.63%
ALTIN(gr)

2.540,80

0,25%
BİST 100

11089.53

0,25%
  Bim Yoğurt Fiyatları 2024: Dost Yoğurt Fiyatı Ne Kadar?

  Bim Yoğurt Fiyatları 2024: Dost Yoğurt Fiyatı Ne Kadar?

  ABONE OL
  2 Şubat 2024 04:18
  Bim Yoğurt Fiyatları 2024: Dost Yoğurt Fiyatı Ne Kadar?
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Yoğurt, en temel besin gruplarından birisi olarak fiyat bakımından oldukça önemlidir. Türkiye’de yaşanan enflasyon sonrasında tüm ürünlerde olduğu gibi yoğurt çeşitlerine de zam geldi! Peki, Bim yoğurt fiyatları 2024’te ne kadar oldu? Dost yoğurt markası ve diğer seçenekler için güncel listeyi sizler için hazırladık.

  Bim Dost yoğurt fiyatları 3 kg ve 5 kilo seçenekleri çokça araştırılıyor. Bim yoğurt çeşitleri, tümüyle Dost markası özelinde oluşturulsa da zaman zaman aktüel dönemlerinde farklı markalar da gelebilmektedir. Tüm seçenekleri sizler için inceledik. İşte detaylar…

  Bim Yoğurt Markaları ve Çeşitleri

  Bim Dost Yoğurt Fiyatı
  Bim Dost Yoğurt Fiyatı

  Bim yoğurt fiyatları bilgilerine geçmeden önce Dost markası başta olmak üzere tüm çeşitler hakkında bilgiler vereceğiz. Bim’de yoğurt çeşitleri genellikle ilgili marketin kendi markası olan Dost ile şekillenmektedir. Ancak Binvezir, SEK, Tire Süt Koop. gibi farklı markalar da yer alabiliyor.

  Bim yoğurt fiyatı, her dönem olduğu gibi yine gündemde! Yoğurt gibi temel besin kaynağı olan bir ürünü tüketiciler, uygun fiyatlı olacak şekilde araştırıyor. Uygun fiyatlı alışverişin adresi olan Bim’de yoğurt fiyatları ise, diğer marketlere göre oldukça iyi durumda. Özellikle de Dost yoğurt fiyatının önemli olduğunu söyleyebiliriz.

  Bim yoğurt çeşitleri ve markaları, genellikte Dost seçeneği ile sağlanır. Ancak Binvezir, Eker, Pınar gibi alternatif markalar da yer almaktadır. Bu markaların mağazalara göre stok durumunun değişebileceğini söyleyelim.

  Özellikle indirim ve kampanya dönemlerinde alternatif markalarda ciddi avantajlar söz konusu olabiliyor. Bim yoğurt fiyatları 2024 listesinde de bunu görebileceksiniz.

  Öneri içerik: Bim Yufka Fiyatları Ne Kadar?

  Bim Yoğurt Fiyatları 2024: Dost, Binvezir…

  Bim yoğurt fiyatı 2024 yılı listesi, ağırlıklı olarak Dost markasının ürünlerini içeriyor. Dost, bilindiği üzere Bim’in süt ve süt ürünleri grubunda üretim yapan bir markasıdır. Dolayısıyla hemen her Bim mağazasında Dost yoğurt çeşitlerini bulabiliyorsunuz. Binvezir gibi alternatif markalar da raflardaki yerini almaktadır.

  Bim yoğurt fiyatları güncel olarak zamlı haliyle Dost ve diğer markalara göre şu şekildedir:

  ÜrünFiyat
  Bim Dost 1.5 KG Yoğurt Fiyatı39,50 TL
  Bim Dost 2.5 KG Yoğurt Fiyatları62,50 TL
  Bim Dost 3 KG Yoğurt Fiyatı87,50 TL
  Bim Dost 5 KG Yoğurt129,00 TL
  Bim Süzme Yoğurt Fiyatları 900 GR62,50 TL
  Binvezir 1.5 KG Yoğurt Fiyatı42,50 TL
  Sek 5 KG Yoğurt Fiyatları119 TL
  Bim’de yoğurt fiyat listesi

  Bim’de yoğurt fiyatları bu şekildedir. Genel olarak yoğurt fiyatları Bim’de daha uygundur ancak, Dost markasının lezzeti ve kalitesini de ayrıca araştırmanız gerekebilir. Bu nedenle sadece Bim yoğurt fiyatlarına odaklanmak sizi yanıltabilecektir.

  Şimdi en çok araştırılan Bim 3 kilo yoğurt fiyatlarını ve beraberinde 5 KG’lık seçenekleri aktaralım.

  1- Bim 3 Kilo Yoğurt Fiyatları

  Bim'de Yoğurt Fiyatları
  Bim’de Yoğurt Fiyatları

  Bim yoğurt fiyatları denildiğinde akla Dost markası geliyorsa, ilgili markanın en çok tüketilen ürünü ise 3 kiloluk yoğurtlardır. Dost 3 KG yoğurt fiyatı, alternatif ürünlere göre oldukça iyi bir avantaj sağlıyor. Özellikle Bim Aktüel kampanyaları döneminde fiyatların daha da düştüğünü söyleyelim.

  Bim 3 KG yoğurt fiyatları şu şekildedir:

  • Dost 3000 GR yoğurt fiyatı güncel olarak 87,50 TL’dir.

  2- Bim 5 KG Yoğurt Fiyatı

  Bim yoğurt fiyatı 5 KG seçenekleri için birim bazında çok daha avantajlıdır. Örneğin Dost 5 KG yoğurt satın aldığınızda kilogram fiyatı ortalama olarak 25,80 TL’ye gelecektir. Bu da çok büyük bir fiyat avantajı anlamına geliyor. Bim yoğurt fiyatları Dost 5 kilogram seçenekleri için aktüel dönem kampanyalarına göre daha da düşebilmektedir.

  Bim 5 KG yoğurt fiyatları şu şekildedir:

  • Dost Yarım Yağlı Yoğurt Fiyatı (5000 GR): 129,00 TL

  Öneri içerik: Bim Salça Fiyatı Kaç TL?

  Bim’de Dost Yoğurt Ne Kadar?

  Bim Süzme Yoğurt Fiyatları
  Bim Süzme Yoğurt Fiyatları

  Dost yoğurt fiyatları, Bim’deki fiyat listesinin neredeyse tamamını oluşturuyor. Dost markasının yoğurt çeşitleri çok fazla olduğundan dolayı mağazalara giderek tüm ürün çeşitlerini incelemeniz önerilir. Bim yoğurt fiyatları açısından ise ilgili marketin kendi markası olan Dost, en uygun fiyat garantisini veriyor.

  Yoğurt ürünlerine her ne kadar zam gelse de alternatif seçeneklere göre Dost markasının çok daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle Bim’de Dost yoğurt ne kadar diye soran kullanıcıların, fiyat aralıklarını kontrol etmesi önemlidir.

  Bim Dost yoğurt fiyatları ortalama olarak şu şekildedir:

  • Bim 1.5 KG Dost Yoğurt Fiyatı: 39,50 TL
  • Bim 2.5 KG Dost Yoğurt Fiyatları: 62,50 TL
  • Dost Meyveli Yoğurt Fiyatları 500 GR: 28,50 TL
  • Dost 2×125 Meyveli Yoğurt: 17,50 TL

  Dost Yoğurt İyi Mi?

  Son olarak Bim yoğurt fiyatları haricinde Dost markasının detaylarına bakalım. Birçok kişi, Dost yoğurt fiyatının uygun olması nedeniyle markayı araştırmaya başlıyor. İlk olarak Dost markasının Bim’e ait olduğunu ve süt, peynir, yoğurt, ayran gibi süt ürünleri grubunda üretim gerçekleştirdiğini söylemek gerekir.

  Ancak Dost yoğurt iyi mi sorusunun yanıtını tam olarak verebilmek mümkün değildir. Çünkü kalite, lezzet ve diğer faktörler, kişiden kişiye göre değişecektir. En doğru kararı satın alıp denedikten sonra kendiniz verebilirsiniz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.