DOLAR

32,8284

-0.08%
EURO

35,7412

-0.01%
ALTIN(gr)

2.544,91

0,03%
BİST 100

11089.53

0,03%
  Bim Yufka Fiyatı 2024 Güncel Liste | Connex, Unlüx, Unlum..

  Bim Yufka Fiyatı 2024 Güncel Liste | Connex, Unlüx, Unlum..

  ABONE OL
  2 Şubat 2024 04:28
  Bim Yufka Fiyatı 2024 Güncel Liste | Connex, Unlüx, Unlum..
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Yufka, börek yapımı başta olmak üzere birçok amaç için ev hanımları tarafından sıklıkla kullanılan bir gıda ürünüdür. Yufka, Türkiye’deki ekonomik gelişmelere bağlı olarak son yıllarda fiyatı artan ürünler arasında yer alıyor. Hesaplı alışverişin adresi olan Bim, yufka ürünlerinde de en uygun fiyatı sağlıyor. Peki, Bim yufka fiyatı 2024 yılı için ne kadar oldu? Detaylar haberimizde…

  Bim yufka fiyatları Connex, Unlüx ve Unlum markaları için farklılık göstermektedir. Ek olarak Bim günlük yufka fiyatı da yerel satıcılar tarafından belirlendiği için mağazalar arasında değişiklik gösterebiliyor. Bim üçgen, baklavalık ve böreklik yufka fiyatları ne kadar? İşte yanıtı…

  Bim Yufka Markaları ve Çeşitleri Nelerdir?

  Bim hazır yufka fiyatlarının uygun olması nedeniyle birçok kişi yufka alışverişi için ilgili marketleri tercih ediyor. Bim yufka markaları ve çeşitlerine göre fiyatlar değişse de genel itibariyle uygun olduğunu söyleyebiliriz. Bim yufka fiyatı, özellikle indirim ve kampanyalarla desteklenerek her zaman için bütçe dostu alışverişin anahtarı oluyor.

  Bim’de yufka çeşitleri ve markaları şu şekildedir:

  • Connex
  • Unlüx
  • Unlum

  Markalar bu şekildeyken hemen her markanın baklavalık, böreklik, sac ve üçgen yufka çeşitleri bulunmaktadır. Bu nedenle Bim baklavalık yufka fiyatı gibi çeşit bazlı da listelerimizi sunacağız. İşte Bim yufka fiyatları 2024 listesi…

  Bim Yufka Fiyatı 2024 | Üçgen, Baklavalık, Böreklik…

  Bim Yufka Fiyatı
  Bim Yufka Fiyatı

  Bim’de yufka fiyatı markalara ve onların oluşturduğu çeşitlere göre belirlenmektedir. Çeşitler arasında fiyat farklılıkları aşırı olmasa da aynı değişikliğin markalar arasında bulunduğunu görüyoruz. Bu anlamda Bim yufka fiyatı listesini markalara göre de incelemeniz gerekebilir.

  Bim’de yufka fiyatları böreklik, üçgen, sac, baklavalık gibi çeşitler itibariyle oldukça uygundur. Özellikle Connex markasının ürünleri çokça tercih edilmektedir. İşte detaylar…

  Bim yufka fiyatı 2024 yılında Connex, Unlüx ve Unlum markalarına göre aşağıdaki gibidir:

  Yufka MarkalarıFiyatları
  Bim Baklavalık Yufka Fiyatları (Unlum 800 GR)35,00 TL
  Bim Böreklik Yufka Fiyatları (Connex Üçgen 350 GR)25,75 TL
  Unlüx Sac Yufkası Fiyatı 1 KG45,00 TL
  Unlüx Sac Yufkası Fiyatları 500 GR25,00 TL
  Bim 1 KG Baklavalık Yufka Fiyatları43,75 TL
  Bim Yufka Fiyatı (Connex 1 KG)38,50 TL
  Bim’de yufka fiyatı ne kadar?

  Bim yufka çeşitleri ve fiyatları bu şekildedir. Özellikle böreklik yufkaların üçgen yufka olarak adlandırılması da söz konusudur. Bu nedenle Bim üçgen yufka fiyatı için ilgili çeşitler içerisinde üçgen seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

  Şimdi Bim yufka fiyatı listesini üçgen, günlük, baklavalık olmak üzere çeşitler halinde inceleyelim.

  Öneri içerik: Bim Peripella Fiyatları

  1- Bim Üçgen Yufka Fiyatı

  Özellikle börek yapımında kullanılan üçgen yufkalar, fiyat olarak da oldukça avantajlıdır. Bim yufka fiyatları, üçgen yufkalar için Connex markasıyla şekillenmektedir. İlgili çeşitler ve fiyatları ise listemizde yer alıyor.

  Bim yufka fiyatı Connex üçgen yufka ürünü için aşağıdaki gibidir:

  • Connex Üçgen Yufka Fiyatları (350 GR): 25,75 TL

  2- Bim Günlük Yufka Fiyatı

  Bim Günlük Yufka Fiyatları
  Bim Günlük Yufka Fiyatları

  Bim’in günlük yufka ürünleri de bulunmaktadır. Ancak günlük yufkalarda yerel satıcılarla anlaşma sağlanabiliyor. Bu nedenle belirli bir marka ve çeşit olmadığı için sabit bir fiyat söylemek mümkün değildir. Bu nedenle Bim günlük yufka fiyatı için genel ifadelere yer vereceğiz.

  Günlük yufkalar, diğer çeşitlerin aksine “adet” bazlı olarak fiyatlanmaktadır. Bundan dolayı Bim yufka fiyatı listesinde günlük yufkaları biz de adet bazında vereceğiz. Bim’de günlük yufka fiyatı şu şekildedir:

  • Bim günlük yufkalar, 1 adet için ortalama 15 TL – 20 TL arasında değişmektedir.

  3- Bim Baklavalık Yufka Fiyatları

  Bim hazır yufka fiyatları içerisinde en çok baklavalık seçenekler araştırılmaktadır. Baklavalık yufka fiyatı için Bim’de Connex ve Unlum markasına ait iki seçenek yer alıyor. Baklavalık yufka fiyatı Bim’de ne kadar? İşte yanıtı:

  • Unlum 800 GR Baklavalık Yufka: 35,00 TL
  • Connex 1000 GR Baklavalık Yufka: 38,50 TL

  Bim yufka fiyatı 2024 listesini Connex, Unlum ve Unlüx markaları için sizlerle paylaştık. Son olarak Bim yufkaları hakkında yapılan yorumları değerlendirelim.

  İlginizi çekebilir: Bim Casey Kek Fiyatları

  Bim Hazır Yufka Çeşitleri Hakkında Yorumlar

  Bim Yufka Fiyatları 2024
  Bim Yufka Fiyatları 2024

  Hazır yufkalar, birçok ev hanımının pratik yemek yapımında kullandığı gıda ürünü olarak ön plana çıkıyor. Sigara böreğinden baklava yapımına kadar sıkça tüketilen bu ürünün Bim’deki karşılığı ise Unlüx, Unlum ve Connex markaları tarafından sağlanıyor. Bim yufka fiyatı ise bu markaların desteğiyle birlikte tüm marketler arasında en uygun haliyle etiket ile buluşuyor.

  Peki, Bim yufkaları nasıl? İşte ürünler hakkında yapılan yorumlardan elde ettiğimiz bilgiler:

  • Bim yufkaları, genel olarak uygun fiyatıyla ön plana çıksa da kalitesi kullanıcılar arasında tartışma bulmuştur.
  • Bir grup tüketici fiyatlara göre kalitesinin iyi olduğundan, tam bir fiyat – performans ürünü olduğundan bahsetmiştir.
  • Ancak diğer tüketiciler ise Bim yufkalarının kalitesine sıcak bakmamışlardır. Bu da ilgili ürünlerin kalitesini bizzat kontrol etmeniz gerektiği anlamına geliyor.

  Bim yufka fiyatı hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Deneyimlerinizi ve düşüncelerinizi bizimle yorumlar sekmesinden paylaşabilirsiniz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.