DOLAR

32,5540

0.02%
EURO

35,0654

0.57%
ALTIN(gr)

2.427,13

0,18%
BİST 100

9722.09

0,18%
  Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar 2024: Güncel…

  Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar 2024: Güncel…

  ABONE OL
  16 Aralık 2023 15:46
  Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar 2024: Güncel…
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Evde nikah şekeri paketlemesi yaparak para kazanmak ister misiniz? Birçok kişi ek gelir arayışında evde paketleme işlerini tercih ediyor. En aktif paketleme işlerinden birisi olan nikah şekeri ise, özellikle düğün sezonlarında yoğun olarak tercih ediliyor. Peki, evde nikah şekeri yapımı veren firmalar nasıl bulunur? Tüm süreci ve detayları anlattık.

  İzmir, Gaziantep, Eskişehir, Bursa fark etmeksizin birçok şehirde evde nikah şekeri işi yapılıyor. İş ilanları aracılığıyla evde paketleme işleri bulabileceğiniz gibi doğrudan firmalarla da iletişime geçebilirsiniz. İşte süreç hakkında tüm detaylar…

  Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Nedir?

  Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi
  Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

  Evde nikah şekeri işi, genellikle organizasyon şirketleri tarafından verilen, evden ek gelir sağlamak isteyen kişilerin çalıştığı, nikah şekerini istenilen şekilde paketleyerek para kazanmanız üzerine bir iş modelidir. Firmaların bu işi vermelerindeki temel amaç, maliyetlerini düşürmek istemeleridir.

  Evde nikah şekeri yapımı malzemeleri size sağlanır. Sonrasında istenilen şekilde belirttiğiniz adet kadar paketleme yaparsınız. Bu işin sonucunda da birim paket ücreti ile paket sayısının çarpımından elde edilen hak edişiniz size ödenir. Evde nikah şekeri paketleme işinde süreç bu şekilde işlemektedir.

  Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Nasıl Bulunur?

  Evde nikah şekeri işi bulabilmek için birçok yöntem mevcuttur. İlk olarak iş ilanlarına bakabilirsiniz. Ancak firmalar, kariyer siteleri aracılığıyla iş ilanı halinde bu talepte bulunmuyorlar. Bunun yerine doğrudan iletişim ya da İŞKUR aracılığıyla bu işler verilebiliyor.

  Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmaların telefon numaralarına ulaşarak iletişime geçebilir, sonrasında bu işin var olup olmadığını sorabilirsiniz. Büyükşehirlerde firma sayısı çok fazla olduğundan dolayı birkaç işi aynı anda yürütebilmeniz mümkündür.

  Öneri içerik: Evde Kına Paketleme İşi

  1- Firmalarla İletişim

  Nikah şekeri paketleme iş ilanlarının çok fazla olmadığından bahsetmiştik. Bu durumda doğrudan firmalarla iletişim yöntemine başvurabilirsiniz. Evde nikah şekeri paketleme işi başvurusu için firmalar, genelde kendileriyle doğrudan iletişime geçen kişilerle çalışıyorlar.

  Organizasyon şirketleri başta olmak üzere konuyla ilgili tüm firmaları bulabilir, iletişime geçebilir, hizmetinizi tanıtabilirsiniz.

  2- İŞKUR

  Evde Nikah Şekeri Nasıl Paketlenir? Yapılır?
  Evde Nikah Şekeri Nasıl Paketlenir? Yapılır?

  İŞKUR evde nikah şekeri paketleme işini doğrudan veren bir kurum değildir. Sadece bu yönde talebi bulunan firmalara aracılık etmektedir. Firmalar, İŞKUR üzerinden ilan paylaşıp evde nikah şekeri yapımı işi verebiliyor. Bunun için ise İŞKUR İş İlanları sekmesinden güncel ilanları kontrol etmeniz gerekir.

  Evde Nikah Şekeri Yapımı Veren Firmalar

  Evde nikah şekeri paketleyerek para kazanmak için firmalarla direkt olarak anlaşabilirsiniz. Ancak bu durumda sözleşme yapmanız önerilir. Çünkü pratikte birçok kişi ödeme alamamaktan şikâyetçidir ve bu konuda mağdur olmuştur.

  Evde nikah şekeri yapımı veren firmaları bulabilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • Google Haritalar uygulamasını açın.
  • Bağlı olduğunuz il ve ilçeyi girdikten sonra arama kısmına “Organizasyon Firmaları” yazın.
  • Karşınıza şehrinizdeki en yakın organizasyon firmaları çıkacaktır.
  • Bu firmaların iletişim bilgilerini yine aynı panel üzerinden görebiliyorsunuz.
  • Evde nikah şekeri işi telefon numaraları aracılığıyla iletişime geçerek böyle bir işin olup olmadığını sorabilirsiniz.

  Evde nikah şekeri işlerinde firmalarla iletişime geçtiğinizde hizmetinizi tanıtan bir konuşma yapın. Bu şekilde iş alma şansınız daha yüksek olacaktır.

  İlginizi çekebilir: Evde Sabun Paketleme İşi Güvenilir Mi?

  Evde Nikah Şekeri Yapımı Ne Kadar Kazandırıyor?

  Evde Nikah Şekeri İşi Veren Firmalar
  Evde Nikah Şekeri İşi Veren Firmalar

  Evde nikah şekeri paketleme işleri, birim paket ücreti üzerinden kazanç sağlar. Birçok firma, paket başı ortalama olarak 0,25 TL ile 0,50 TL arasında gelir sağlar. Bu noktadan sonra paketleme sayısına bağlı olarak aylık kazancınız değişecektir.

  Evde nikah şekeri paketleme işinde tahmini aylık kazancınız ortalama olarak şu şekilde olacaktır:

  Paketleme SayısıAylık Ücret
  1.000 Adet250 TL ile 500 TL
  5.000 Adet1.250 TL ile 2.500 TL
  7.000 Adet1.750 TL ile 3.500 TL
  10.000 Adet2.500 TL ile 5.000 TL
  Evde Nikah Şekeri Paketleyerek Ne Kadar Para Kazanılır?

  arasında kazanç sağlanabilir. Ancak anlaşma sağladığınız firmaların vereceği birim ücrete ve paketleme sayısına göre bu tahmini kazançlarda değişiklik olabilmektedir. Bu nedenle sözleşme imzalamadan önce mutlaka ücretlendirme hakkında konuşun ve bilgi sahibi olun.

  UYARI: Evde paketleme işlerinin birçoğunda olduğu gibi nikah şekeri paketleme işinde de dolandırıcılık faaliyeti yoğun olarak yapılıyor. Kötü niyetli kişi ya da kurumlar, özellikle İŞKUR’dan bu işi verdiklerini iddia ederek sizlerden kapora vb. nitelikte para isteyebiliyorlar. Sizden kaparo isteyen kişi ve kurumlara itibar etmeyiniz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.