DOLAR

32,5540

0.02%
EURO

35,0654

0.57%
ALTIN(gr)

2.427,13

0,18%
BİST 100

9722.09

0,18%
  Küçük Tüp Fiyatları 2024 – Güncel Piknik Tüpü Fiyatı!

  Küçük Tüp Fiyatları 2024 – Güncel Piknik Tüpü Fiyatı!

  ABONE OL
  2 Şubat 2024 05:31
  Küçük Tüp Fiyatları 2024 – Güncel Piknik Tüpü Fiyatı!
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Ev ekonomisini yakından ilgilendiren ürünlerin başında mutfak tüpü geliyor. Tüpe gelen zamlar doğrultusunda birçok kişi küçük tüp fiyatları 2024 listesini araştırmakta… Aygaz, İpragaz, Likidgaz (Milangaz) gibi markaların küçük tüp fiyatı listesini inceliyoruz!

  Küçük tüp, piknik tüpü olarak adlandırılan 2 KG’lık seçeneklerdir. Hemen her markanın küçük tüp seçeneği bulunuyor. 2 KG küçük tüpün fiyatı ne kadar oldu? İşte yanıtı…

  Küçük Tüp Fiyatı Zamlandı! İşte Güncel Fiyatlar…

  Tüp Fiyatlarına Zam
  Tüp Fiyatlarına Zam

  Geçtiğimiz yıl birçok üründe olduğu gibi mutfak tüpü ürünlerinde  de zamlar yaşandı. Enerji fiyatlarının artmasıyla birlikte tüp fiyatında yüksek etkili artışlar meydana geldi. Peki, küçük tüp fiyatları 2024 yılında son zamlardan sonra ne kadar oldu? Sizler için inceliyoruz!

  Küçük piknik tüpü fiyatları enerji fiyatlarına ek olarak döviz fiyatlarının yükselmesiyle de yakından alakalı olarak zamlanıyor. Buna göre yıl boyunca en fazla zam gelen ürünlerin başında mutfak tüpleri geliyor. Aygaz ve İpragaz küçük tüp fiyatı başta olmak üzere en önemli seçenekleri incelemeye aldık. İşte güncel piknik tüp fiyatları…

  Küçük Tüp Fiyatları Ne Kadar Oldu? 2024 Listesi!

  Piknik tüpü (küçük tüp), piknik yapanlar ya da küçük ocak kullananları yakından ilgilendiren bir üründür. Birçok aile pratik yemek yapımı için bu tüplerden faydalanmaktadır. Peki, küçük tüp fiyatı kaç para oldu? İşte yanıtı…

  Küçük tüp fiyatları güncel olarak Aygaz, İpragaz ve diğer markalar için aşağıdaki gibidir:

  Tüp Markaları ve ÇeşitleriFiyatlar
  İpragaz Küçük Tüp Fiyatı (2 KG Piknik Tüpü)120 TL
  Mogaz Küçük Tüp Fiyatları125 TL
  Likidgaz (Milangaz) Piknik Tüpü118,50 TL
  Aygaz Küçük Tüp Fiyatı (Dolum Bedeli)180 TL
  Aygaz Küçük Tüp Fiyatları125 TL
  Küçük tüp kaç TL oldu?

  Küçük tüp fiyatları kaç para oldu sorusunun özet yanıtı bu şekildedir. Şimdi markaların piknik tüpü fiyatlarına detaylı olarak bakalım…

  İlginizi çekebilir: Tariş Kuru Üzüm Alım Fiyatı

  1- Aygaz Küçük Tüp Fiyatı

  Aygaz Küçük Tüp Fiyatları
  Aygaz Küçük Tüp Fiyatları

  Tüp alışverişinde en çok tercih edilen markaların başında Aygaz geliyor. Diğer markalara göre fiyatları biraz daha pahalı olsa da, kaliteli özellikler taşıyan bu ürünleri hemen herkes tercih ediyor. Peki, Aygaz küçük tüp fiyatları ne kadar oldu? İşte yanıtı:

  • Aygaz Mini Tekne Tüpü Fiyatı: 160 TL
  • Aygaz Küçük Tüp (Dolum Bedeli): 180 TL
  • Aygaz Piknik Tüpü Fiyatları (2 KG): 125 TL

  Küçük tüp olarak ifade edilen çeşitler Aygaz markası için fiyatlarıyla birlikte bu şekildedir. Güncel fiyatlar, enerji piyasasında yaşanan gelişmelere göre ve lokasyon bazlı olarak değişebilecektir.

  2- İpragaz Küçük Tüp Fiyatı

  İpragaz, küçük tüp fiyatları noktasında en fazla araştırılan markalardan birisidir. Hemen her şehirde farklı noktalarda satış bayileri bulunan İpragazdan tüp alışverişi yapmak, bir telefon ile oldukça kolay! Peki, İpragaz küçük tüp fiyatı kaç TL oldu? İşte yanıtı:

  • İpragaz Küçük Piknik Tüpü Fiyatları: 120 TL

  3- Diğer Markaların Küçük Tüp Fiyat Listesi (Mogaz, Milangaz)

  Aygaz ve İpragaz haricinde farklı markalar da söz konusudur. Özellikle yerel bazda Mogaz ve Milangaz (Likidgaz) markalarının sıklıkla tercih edildiğini görüyoruz. Mogaz ve Milangaz küçük tüp fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • Mogaz Piknik Tüpü Fiyatı: 125 TL
  • Milangaz Piknik Tüpü Fiyatları: 118,50 TL

  Küçük tüp fiyatları 2024 güncel listesini inceledik. Fiyatlar, markalara göre değişse de ciddi farklılıklar içermiyor. Ancak sık tüketim gerçekleştiriyorsanız Milangaz markasının ciddi fiyat avantajı yaratacağını söyleyebiliriz. Şimdi boş tüp fiyatları dahilinde küçük tüp çeşitlerini inceleyelim…

  Boş Küçük Tüp Ne Kadar?

  Aygaz Boş Tüp Fiyatları
  Aygaz Boş Tüp Fiyatları

  Küçük tüp fiyatlarını araştıran birçok kişiyi yakından ilgilendiren bir konuya daha değinelim: Boş küçük tüp fiyatı ne kadar? İşte detaylar…

  Boş piknik tüpü fiyatları, markalara göre değişiklik göstermektedir. Çoğu marka kendi fiyat stratejileri gereğince boş tüp fiyatlarını belirliyor. Ancak burada genel olarak ortalama bir rakam vermek mümkündür.

  • Boş tüp fiyatları 2024 yılında 150 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

  Öneri içerik: Başak Fiyat Listesi

  Tüp Fiyatlarına Neden Zam Geliyor?

  Tüp, geçtiğimiz 2023 yılında en çok zam gelen mutfak ürünlerinden birisi oldu. Özellikle küçük tüp fiyatlarının liste içerisinde en yüksek maliyete sahip olduğu söylenebilir. Peki, tüp fiyatına neden zam geliyor? İşte tüp fiyatlarını etkileyen faktörler:

  • Enerji Fiyatları: Tüp dolum markalarının temel maliyeti, hammadde maliyetleridir. Enerji fiyatlarının yükselmesi, markaların üretim maliyetlerini yükselttiğinden dolayı satış fiyatlarına zam gelmektedir.
  • Döviz: Döviz fiyatları da markaları yakından ilgilendiriyor. Çünkü nakliye, üretim ve lojistik maliyetleri direkt olarak döviz kuruna bağlıdır. Üstelik enerji fiyatları, akaryakıt fiyatlarını da etkilediğinden dolayı üretim maliyetleri katlanmaktadır. Bunun sonucunda bu artışlar satış fiyatına yansıtılmaktadır.
  • Ekonomik Gelişmeler: Arz ve talep, enerji piyasası ve ülke genel ekonomisinde yaşanan gelişmeler, doğrudan küçük tüp fiyatlarını etkilemektedir. Ülkemizde son yıllarda enflasyon ve faiz kaynaklı ekonomik sıkıntılar, satış fiyatlarına zam olarak yansımaktadır.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.