DOLAR

32,4992

-0.15%
EURO

34,9657

0.33%
ALTIN(gr)

2.430,99

0,34%
BİST 100

9808.12

0,34%
  Şok Market Maaşları 2024: Çalışma Şartları ve Başvurusu

  Şok Market Maaşları 2024: Çalışma Şartları ve Başvurusu

  ABONE OL
  2 Şubat 2024 05:49
  Şok Market Maaşları 2024: Çalışma Şartları ve Başvurusu
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Şok Market, iş arayan birçok kişinin çalışmak istediği kurumların başında geliyor. Eğer perakendecilik sektöründe çalışmak istiyorsanız, Şok en önemli kurumlardan birisidir. Peki, Şok market maaşları 2024 yılında ne kadar oldu? Sizler için yanıtlayacağız.

  Kasiyer, depo elemanı, reyon görevlisi, mağaza müdür yardımcısı ve müdürü… Tüm pozisyonlar için maaş bilgilerini sunduk. Ek olarak Şok Market çalışma şartları hakkında da bilgiler bulabileceksiniz. Şok part time maaşları için de tahmini bilgileri sunduk. O halde Şok personel maaşlarını incelemeye başlayalım…

  Şok Market Çalışan Maaşları Ne Kadar?

  Şok Çalışan Maaşları
  Şok Çalışan Maaşları

  Şok çalışan maaşları, çalışılan pozisyondan yan haklara kadar birçok faktöre göre belirlenmektedir. Başlangıç olarak düşük düzeyde olsa da kariyer fırsatlarıyla bu maaşınızı yükseltebilmeniz mümkün. Şok Market part time maaşları da oldukça iyi seviyededir.

  Şok Market maaşları 2024 yılında gelecek zamlar sonrasında değişecektir. Beklenen zam oranı, asgari ücret düzeyiyle aynıdır. Yani asgari ücret zamları açıklandıktan sonra aşağı yukarı aynı seviyede maaşlar söz konusu olacaktır.

  Öneri içerik: Gratis Maaşları

  Şok Market Maaşları 2024: Güncel Zamlı Ücretler…

  Şok personel maaşları, deneyim süresi, yan haklar, prim, kadro ve pozisyon bilgilerine göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak başlangıç ücreti asgari ücret seviyesindedir ve deneyim kazandıkça bu maaş yükselir.

  Şok Market maaşları 2024 yılında güncel olarak aşağıdaki gibidir:

  PozisyonÜcret
  Şok Kasiyer Maaşları17.500 TL
  Şok Reyon Görevlisi Maaşları17.500 TL
  Şok Market Part Time Maaşları11.500 TL
  Şok Müdür Yardımcısı Maaşı20.000 TL
  Şok Mağaza Müdürü Maaşları27.500 TL
  Şok Personel Maaşları

  Şok Market maaşı ortalama olarak bu şekildedir. Yemek parası ve prim gibi ek unsurlarla maaşlar yükselebilecektir. Şok yemek parası ne kadar? Yemek ücretleri alt limit olan 187,00 TL üzerinden ödenir. Çalıştığınız gün kadar ödeme yapılacaktır.

  Şok Market maaşları, part time ve full time arasında da değişiklik gösteriyor. Bunun nedeni full time personellerin haftada 45 saat, part personellerin ise haftada 30 saat çalışmasıdır. Saatlik ücret açısından belirgin farklılıklar bulunmamaktadır.

  Öneri içerik: A101 Personel Maaşları

  1- Şok Part Time Maaşları 2024

  Şok Market Maaşları
  Şok Market Maaşları

  Şok Market part time çalışma fırsatıyla öğrencilerin de en gözde kurumlarından birisidir. Şok’ta part time çalışmak için iş başvurusunda bunu belirtmeniz gerekiyor. Çalışma koşulları ise aynı olmakla beraber sadece haftalık 30 saat çalışırsınız.

  Şok part time maaşları ise bu saat üzerinden hesaplanır. Günümüzde bu tutar ortalama olarak 11.500 TL civarındadır. Şok Market maaşları part time için bu şekildeyken, mesai ücretleriyle bunu artırabiliyorsunuz.

  Şok Personel Maaşları: Yan Haklar!

  Şok Market maaşları içerisinde yan haklara da değinmek gerekir. Yan haklar ise temelde yemek ücreti ve prim üzerinden belirlenmektedir. Şok Market prim sistemi, diğer marketlerle aynı şekildedir.

  Prim sisteminde her mağazaya bir hedef ciro verilir. Bu hedef ciroyu tutturan mağaza personellerine prim ödenir. Temel sistem bu şekildeyken prim ödemelerinde hiyerarşi söz konusudur. Yani mağaza müdürü en fazla primi alırken, en düşük primi ise personeller alacaktır.

  Şok Market personel maaşları için ayrıca yemek ücretinden de bahsedilebilir. Yasalarca belirlenen alt limit üzerinden çalışılan gün sayısına göre yemek ödemesi yapılır. Ancak kurumun yol parası ödemesi bulunmamaktadır.

  Şok Market maaşları haricinde çalışma şartları hakkında bilgiler verelim…

  Şok Market Çalışma Şartları Nasıl?

  Şok Maaşları
  Şok Maaşları

  Şok maaşları 2024 bilgilerine değindikten sonra, çalışma şartlarını inceleyelim. Şok Market çalışma şartları şu şekildedir:

  • Haftalık 45 saat çalışıyorsunuz. Günlük ise iki sabah ve öğlen olmak üzere iki vardiya bulunmaktadır. Çalışma saatleri mağazadan mağazaya göre değişiklik gösterebilir.
  • Şok çalışma şartları içerisinde personellerin belirli görevleri olsa da herkes her işi yapıyor diyebiliriz. Yani reyon görevlisi olarak çalışan bir personel, kasada da görev alabilmektedir.
  • Haftalık olarak 1 günlük izin hakkınız bulunuyor. Bu izin günü mağaza yönetimi tarafından belirlenir.
  • Ek olarak envanter sayımı olabiliyor. Bunda ek ücret kazanıyorsunuz.
  • Fazla çalışma olabilse de bunu ücret ya da fazla izin olarak kullanıyorsunuz.

  NOT: Şok Market maaşları hangi bankaya ayın kaçında yatıyor? Şok maaşları her ayın 5’inde Halkbank ya da Ziraat Bankası maaş hesabınıza yatırılmaktadır.

  İlginizi çekebilir: Bim Maaşları Ne Kadar Oldu?

  Şok Market Başvuru Şartları

  Şok Market’te çalışmak istiyorsanız, öncelikle başvuru şartlarını taşımanız gerekiyor. Şok Market başvuru şartları ise genel olarak şu şekildedir:

  • En az lise mezuniyet derecesi bulunmak,
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak,
  • Vardiya düzenine ayak uydurabilecek,
  • Mağazacılık alanında kariyer yapma hevesi olan,
  • Şartlara bağlı olarak deneyim sahibi,
  • 18-35 yaş aralığındaki kişiler Şok’ta çalışma fırsatı yakalayabiliyorlar.

  Şok Market maaşları ilginizi çekiyorsa, iş başvurusu yapmayı düşünebilirsiniz. İşte detaylar…

  Şok Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Part Time…

  Şok Markette Çalışmak
  Şok Markette Çalışmak

  Eğer Şok Market maaşları ilginizi çektiyse ve şartları taşıyorsanız, iş başvurusunu nasıl yapacağınıza değinelim.  Şok Market iş başvurusu için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • Şok Market Kariyer sayfasına gidin.
  • Burada yer alan formu doğru bir şekilde doldurun.
  • Sonrasında tercihlerinize göre iş başvurunuzu tamamlayın.
  • Part time iş başvurusunda da aynı süreç geçerlidir.
  • Şok Market, uygun gördüğü adaylara kısa süreler içerisinde dönüş yapmaktadır.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.