DOLAR

32,5663

0.06%
EURO

35,0305

0.52%
ALTIN(gr)

2.437,69

0,61%
BİST 100

9768.43

0,61%
  Bim Krema Fiyatları: Dost Krema Fiyatı 2024

  Bim Krema Fiyatları: Dost Krema Fiyatı 2024

  ABONE OL
  23 Aralık 2023 14:42
  Bim Krema Fiyatları: Dost Krema Fiyatı 2024
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Türkiye’de yemek ve tatlılarda en sık kullanılan ürünlerden birisi olan krema fiyatı Bim’de ne kadar? Dost krema fiyatları başta olmak üzere tüm markaları değerlendirdik. Bim krema fiyatları marka ve çeşitler itibariyle değişiklik gösterse de genel olarak uygun düzeydedir.

  Bim krema fiyatı 2024 yılında ekonomik gelişmelere bağlı olarak güncellendi! Özellikle Bim pasta kreması fiyatlarını merak eden kullanıcılar Dost markasının fiyatını araştırıyor. Dost sıvı krema fiyatı ve diğer markaları listelerimizde bulabilirsiniz. İşte detaylar…

  Bim’deki Krema Markaları ve Çeşitleri

  Bim’deki kremalar, genel olarak Dost markası özelinde yer almaktadır. Ancak Tikveşli, Pınar ve İçim gibi farklı markalara da yer verilmektedir. Özellikle uygun fiyatlı ve kaliteli bir krema arıyorsanız, Dost markası önemli bir alternatif olacaktır. Bim krema çeşitleri ise şu şekildedir:

  • Sıvı Krema
  • Bitkisel Yağlı Krema (%20)
  • Yağlı Krema (%18)
  • Pastacı Kreması

  Dost markasının bu ürünleri bulunuyor ve Bim krema fiyatları da bu çeşitler itibariyle sağlanmaktadır. Bu nedenle fiyat listesinde çokça Dost markasına yer verdik. Bim Dost krema fiyatı ne kadar? İşte yanıtı…

  Öneri içerik: Bim Nohut Fiyatları

  Bim Krema Fiyatları 2024: Tam Liste!

  Bim Krema Fiyatı
  Bim Krema Fiyatı

  Bim sıvı krema fiyatı, tüketicilerin talepleri doğrultusunda çokça araştırılıyor. Sıvı kremalar için Dost markası ön plandayken aynı zamanda bilinen markalara da yer verilmektedir. Genel olarak fiyatlar Bim’de uygun olsa da bu Dost markası ürünleriyle sağlanmaktadır. Diğer markalar için fiyat avantajının olduğu söylenemez.

  Bim krema fiyatları 2024 yılında Dost ve diğer markalar itibariyle şu şekildedir:

  Bim Krema Markaları ve ÇeşitleriFiyatlar
  Dost Krema Fiyatları23,50 TL
  Dost %18 Yağlı Krema Fiyatı24,50 TL
  Dost Bitkisel Yağlı Krema %2022,50 TL
  Pınar %18 Yağlı Krema Fiyatı23,50 TL
  İçim %18 Yağlı Krema Fiyatları21,50 TL
  Bim Krema Fiyatları Ne Kadar?

  Bim pastacı kreması fiyatları bu şekildedir. Özellikle bitkisel yağlı krema ürünleri, yemekler için özel olarak üretilmiştir. Diğer ürünler tatlı yapımında tercih edilebilirken marka ve ürünlerini araştırmanız, kullanım alanları noktasında fayda sağlayacaktır.

  Bim krema fiyatı 2024 listesi için devam edelim…

  Öneri içerik: Bim Köfte Fiyatları

  Bim Dost Krema Fiyatı Ne Kadar?

  Bim Dost Krema Fiyatları
  Bim Dost Krema Fiyatları

  Bim’deki krema ürünleri için önemli olan bir marka bulunuyor: Dost! İlgili marka, Bim’in kendisine ait olarak süt ve süt ürünleri grubunda üretim gerçekleştirmektedir. Yoğurttan kremaya kadar birçok ürünü Dost etiketiyle bulabiliyorsunuz.

  Bim krema fiyatları Dost markası için en uygun seviyededir. Yani Bim’in en uygun fiyatlı seçeneği ilgili marka ile sunması söz konusudur. Peki, Bim Dost krema fiyatları ne kadar? İşte yanıtı:

  • Dost Krema Fiyatı: 23,50 TL
  • Dost %20 Bitkisel Yağlı Krema Fiyatları: 22,50 TL
  • Dost %18 Yağlı Krema Fiyatı: 24,50 TL

  Bim krema fiyatı Dost markasına ait veriler bu şekildedir. İlgili ürünler her ne kadar uygun fiyatlı olsa da kalite anlamında araştırma yapmak gerekir. Kullanıcı yorumları arasında ciddi görüş farklılıkları mevcuttur.

  İlginizi çekebilir: Bim Köfte Fiyatları

  Bim Krema Fiyatı Hakkında

  Krema ürünü birçok marketin kendi markasıyla tüketiciyle buluşuyor. Bunlar haricinde Pınar, Sütaş, İçim ve Tikveşli gibi markalar da bulunmaktadır. Tüm bu seçeneklerle Bim krema fiyatlarını yorumlayalım:

  • 2023 yılında birçok üründe olduğu gibi krema fiyatlarında da zamlar meydana geldi.
  • Sene başında ortalama 10 – 15 TL bandında olan kremalar, günümüzde 20 – 25 TL bandındadır.
  • Bu da Bim krema fiyatına yaklaşık olarak %100 oranında bir zam geldiği anlamına geliyor.
  • A-101, Şok ve Migros gibi diğer süpermarketlerde de durum aynıdır. Zamlanan fiyatlar tüketiciler açısından cep yakıcı olsa da, günümüzde hala en uygun fiyatı veren market Bim’dir.

  Bim krema fiyatı ile ilgili bu yorumlar yapılabilir. Son olarak Dost krema çeşitleri hakkında gelen kullanıcı yorumlarını inceleyelim.

  Öneri içerik: Bim Yoğurt Fiyatları

  Dost Krema Nasıl?

  Bim Krema Fiyatları
  Bim Krema Fiyatları

  Dost markasının uygun fiyat sunmasıyla beraber tüketiciler ilgili markayı daha yakından tanımak istiyor. Bu doğrultuda “Dost krema iyi mi? Kaliteli mi?” gibi sorular sorulabilmektedir. Bu soruları yanıtlamak için kullanıcı yorumlarını inceleyebiliriz. Ancak son kararı ürünü satın aldıktan sonra kullanarak karar vermeniz önemlidir.

  Bim Dost krema yorumları ile ilgili elde ettiğimiz bilgiler ise şu şekildedir:

  • Dost markasına ait birçok üründe olduğu gibi krema ürününde de olumsuz ve olumlu yorumlar mevcuttur. Ancak hangisinin daha çok olduğu önceden bilinemiyor.
  • Olumsuz yorum yapanlar ürünün kalite ve lezzet açısından yetersiz olduğunu belirtmiştir. Ek olarak Dost krema içindekiler kısmının da bazı zararlı bileşenler içerebildiği konusunda da uyarılar bulunuyor.
  • Olumlu yorumların birçoğu fiyat kaynaklıdır. Fiyatların uygun olması kullanıcıları memnun etmiş durumda.

  Bim krema fiyatları ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Dost krema çeşitleri ve diğer ürünler hakkında fiyat, görüş ve bilgi gibi tüm detaylar için yorumlar sekmesini kullanabilirsiniz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.