DOLAR

32,8579

0.02%
EURO

35,7632

-0.01%
ALTIN(gr)

2.542,16

0,30%
BİST 100

11089.53

0,30%
  Bim Nohut Fiyatı 2024: Saban 1 KG – 2.5 KG Nohut Fiyatları

  Bim Nohut Fiyatı 2024: Saban 1 KG – 2.5 KG Nohut Fiyatları

  ABONE OL
  2 Şubat 2024 04:24
  Bim Nohut Fiyatı 2024: Saban 1 KG – 2.5 KG Nohut Fiyatları
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Bim nohut çeşitleri, uygun fiyatlı alışveriş yapmak isteyen kişilerin ilk tercihi oluyor. Bim nohut markası olarak Saban seçeneğini sunarken, diğer bakliyat markalarına da ulaşabiliyorsunuz. Peki, Bim nohut fiyatı 2024 yılı için ne kadar oldu? Güncel Saban nohut fiyatlarını sizler için sıralıyoruz.

  Ek olarak Bim konserve nohut fiyatı için de bilgiler bulabileceksiniz. 1 KG ve 2.5 KG paketler halinde bulunan Saban nohut çeşitleri, piyasadaki en uygun fiyatlı marka olarak biliniyor. Bim nohut fiyatları kaç TL oldu? İşte güncel fiyatlar…

  Bim Nohut Markası ve Çeşitleri

  Nohut, en temel gıdalardan birisi olarak bakliyatlar içerisinde en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Bim’de nohut fiyatı 2024 yılında markalara göre değişiklik göstermektedir. Özellikle farklı yemekler için kullanılan Bim beyaz nohut fiyatları merak ediliyor. Tüm çeşitlere göre fiyat listesini oluşturduk. Bim nohut fiyatı ne kadar? Tüm detaylarıyla öğreneceksiniz…

  Bim nohut çeşitleri içerisinde en çok Saban markasını görebilirsiniz. Bunun asıl nedeni Saban markasının, Bim’in bakliyat grubunda kendine ait bir marka olmasıdır. 1 KG nohut fiyatı Bim’de ne kadar diye soruyorsanız, öncelikle çeşitlere bakmamız gerekiyor.

  Bim nohut markası ve çeşitleri aşağıdaki gibidir:

  • Saban Nohut Çeşitleri
  • Saban Beyaz Nohut
  • Konserve (Haşlanmış) Nohut Çeşitleri

  Bim nohut fiyatı yukarıdaki çeşitler ve markalar itibariyle değişiklik göstermektedir. Fiyatları aktarmaya başlayalım…

  Öneri içerik: Bim Çerez Fiyatları

  Bim Nohut Fiyatı 2024: Saban 1 KG – 2,5 KG

  Bim Nohut Fiyatları
  Bim Nohut Fiyatları

  Nohut fiyatları Bim’de oldukça ucuz ve Saban markasının kalitesi hemen herkes tarafından beğeniliyor. Bu noktada Bim nohut fiyatları 2024 araması sıkça yapılmaktadır.

  Araştırılan ürünler arasında haşlanmış konserve nohutlar da bulunmaktadır. Bim’de her zaman bulabileceğiniz Yayla markasının konserve nohut fiyatına da değindik. Ek olarak Bim nohut çeşitlerinin tamamını inceleyebilirsiniz. İşte Bim nohut fiyatlarına dair tüm ürünler ve detayları…

  Bim nohut fiyatı Saban markası ve çeşitlerine göre aşağıdaki gibidir:

  Bim’de Nohut ÇeşitleriFiyatları
  Saban 1 KG Nohut Fiyatı39,50 TL
  Bim Saban Nohut Fiyatı (Beyaz 1 KG)57,50 TL
  Burcu Konserve (Haşlanmış) Nohut 800 GR37,50 TL
  Saban Nohut Fiyatları 2.5 KG99,75 TL
  Yayla Haşlanmış Nohut Fiyatları (700 GR)36,00 TL
  Bim Nohut Fiyatları Ne Kadar?

  Bim Market nohut fiyatları en güncel haliyle bu şekildedir. Fiyatlar, Saban markası özelinde oldukça uygundur. Özellikle 2.5 kilogramlık seçeneği tercih ettiğinizde birim fiyat açısından çok ciddi avantajlar söz konusu oluyor. Bim nohut fiyatı için diğer detayları incelemeye devam edelim…

  1- Bim 1 KG Nohut Fiyatı

  1 KG nohut fiyatı Bim için oldukça merak ediliyor. Bim’den 1 kilogram nohut tercihinde ilk olarak Saban markası yer almaktadır. Saban markasına ait en fazla tercih edilen miktar ve çeşittir diyebiliriz. Bim nohut fiyatları 1 KG için ne kadar? İnceleyelim.

  • Bim nohut fiyatı 1 KG (Saban): 39,50 TL

  İlginizi çekebilir: Bim Krema Fiyatı

  2- Bim 2.5 KG Nohut Fiyatları

  Saban Nohut Fiyatları 2.5 KG
  Saban Nohut Fiyatları 2.5 KG

  Bim nohut fiyatları Saban markası içerisinde 2.5 KG için de değerlendirilebilir. Bim nohut çeşitleri içerisinde zaman zaman Aktüel kampanyalarıyla birlikte ciddi fiyat avantajı bulabileceğiniz 2.5 KG’lık seçenekler, her zaman raflarda bulunmuyor. Bu nedenle Bim’den 2.5 KG nohut almak için mağazalara giderek kontrol gerçekleştirmeniz gerekiyor.

  • Bim nohut fiyatı Saban 2.5 KG seçenek için 99,75 TL’dir.

  3- Bim Beyaz Nohut Fiyatları

  Beyaz nohut, zaman zaman yemek yapımında sıkça tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Bim beyaz nohut fiyatı için de aynı şekilde Saban markası geçerlidir. Saban markasının beyaz nohut ürünlerinde sadece 1 KG’lık seçeneği bulunuyor. Fiyatları ise normal nohutlara göre biraz daha pahalı…

  • Bim nohut fiyatı beyaz nohut ürünleri için 57,50 TL’dir.

  İlginizi çekebilir: Bim Yufka Fiyatı

  Bim Nohut Fiyatları 2024 Değerlendirmesi

  Bim'de Nohut Ne Kadar?
  Bim’de Nohut Ne Kadar?

  Bim nohut fiyatı 2024 listesini inceledik. Bu fiyatlardan yola çıkarak diğer alternatif marketler ile kıyaslayıp bir sonuca varalım ve küçük bir değerlendirme yapalım. Nohut ürünleri, 2023 yılında enflasyondan etkilenen bakliyatlar arasında yer alıyor. Birçok üründe olduğu gibi nohutta da zamlar yaşandı ve güncel fiyatlar yükseldi.

  Fiyatların yükselmesiyle birlikte kişiler güncel bilgileri daha çok araştırsa da aslında en uygun fiyatlı ürünü arıyorlar. Bim nohut fiyatı da uygun seçeneklerden sadece birisidir. Şok ve A-101 gibi hesaplı alışveriş yapabileceğiniz yerlerle karşılaştırıldığında, Bim’deki fiyatların Aktüel kampanyalarıyla birlikte çok daha uygun olduğunu görüyoruz.

  Yaşanan zamların olumsuz etkisini biraz olsun hafifletmek için nohut ürünlerinde Bim Marketler oldukça iyi bir tercih olabilir. Ancak “Bim nohut nasıl” sorusu da bu noktada önemlidir. Çünkü fiyat kadar ürün kalitesine de önem vermek gerekiyor.

  Bonus içerik: Bim Salça Fiyatı Ne Kadar?

  Bim Nohut Yorumları: Kaliteli Mi?

  Son olarak Saban nohut nasıl sorusunu yorumlar çerçevesinde yanıtlayalım. Bim nohut fiyatının uygun olması, kişilerin ilgili markayı araştırmasını sağlıyor. Saban, Bim adına üretim yapan bir bakliyat üretim markasıdır. Bim nohut yorumları için ise farklı görüşler mevcut… Nohut çeşitlerini kaliteli bulan kadar diğer marka ürünleriyle kıyaslayıp kalitesini yetersiz olanlar da bulunuyor.

  Ancak fiyatların uygun olması nedeniyle bir avantaj söz konusudur. Yorumları dikkate alsanız da nihai kararı ürünü satın alıp deneyerek vermeniz, daha sağlıklı olacaktır.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.